Hale'de albüm yapacak

Hale'de albüm yapacak
Avrupa Yakası dizisinin sevilen yüzü Yaprak rolündeki Hale Caneroğlu'nu zaman zaman bu dizide şarkı söylerken dinlemiştik fena da bi ses yok hani kendi çağpında iyi bir sesi var.....

ALBÜM ÇIKARACAK!

SEVİMLİ, TATLI, SAFLIĞI APALLIK DERECESİNE VARAN KIZ TİPLEMESİ MİLADINI DOLDURDU
Avrupa Yakası'nın 'Yaprak'ı Hale Caneroğlu dizi bitmesine rağmen hız kesmeden yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor. atv'de yayınlanan 'Ver Coşkuyu' isimli şovda jüri olan, 'Ah Be Güzelim' yarışmasının da sunuculuğunu üstlenen Caneroğlu, eylül ayında da bir albüm çıkaracak.

Elele dergisine konuşan Hale Caneroğlu, "Kesinlikle rol seçerim. 'Sevimli, tatlı, saflığı aptallık derecesine varan kız' tiplemesi miladını doldurdu benim için. Amerika'da oyunculuk eğitimi alırken bir hocam; "Senin parlaman ve çıkışın saf, aptal, cici kız karakterleriyle olacak. Çünkü senin en rahat oynayabileceğin rol bu. Ama zamanla karakter oyuncusu olduğunu göreceksin" demişti. Ama şu bir gerçek; inanmadığım, mutlu olmayacağım, eğlenmediğim hiçbir işi yapmam. " diye konuştu.

Caneroğlu, "Kötü kadın karakterini canlandırmak istemez misin?" sorusunu şöyle yanıtladı:

"Tabii ki isterim. Şafak Sezer'le 'Rus Gelin'de oynarken bana "Sen bu dönemin Aliye Rona'sı olabilirsin. Yüzünde bunu görüyorum" demişti."
 
Üst