Halil Sezai Kaldığı Otelden Atıldı !

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Halil Sezai Kaldığı Otelden Atıldı !
Halil_Sezai_783287554.jpg


Ali Eyüboğlu, Halil Sezai ve arkadaşlarının Kuzey Kıbrıs’ta bir otelde konakladıkları esnada başına gelenleri bugünkü köşesine taşıdı. İddiaya göre otel yönetimi gürültüyle birlikte kavga da ettikleri tespit ettiği müşterilerinin otelden ayrılmasını istedi.
Ali Eyüboğlu'nun bugünkü yazısından o bölüm
Kuzey Kıbrıs’ın ünlü otellerinden birinde meydana geldi bu olay...
Şarkıcı Halil Sezai ve beraberindeki dört erkek arkadaşı, iki oda tutup, Kuzey Kıbrıs’ta otel zinciri olan grubun Girne’deki oteline yerleşti.
Pazar günü 12.00 sularında aynı otelde konaklayan müşteriler, resepsiyonu arayıp odalardan birinden yükselen seslerden yana şikâyetini
dile getirdi.
Otel görevlileri kata, ‘gürültünün kaynağı oda’ya çıktıklarında taraflar arasında sadece tartışma değil, kavga da olduğunu saptadı. Tarafların sakinleştirilmesinden sonra görevliler, ‘zarar ziyan’ tespiti yaptı ve
hasar gören eşyaları tutanak altına aldı.
Tutanak tuttula
Otel yönetimi durumu holdingin patronuna bildirdi. Hafta sonu nedeniyle bütün odaları dolu olan otelin patronu, diğer müşterilerin huzuru için Halil Sezai ve arkadaşlarının otelden çıkarılmasını istedi.
Otel yöneticileri de patron talimatını yerine getirmek için Sezai ve arkadaşlarından otelden ayrılmaları gerektiğini iletti.
Parasını ödedikleri odada kalma haklarının olduğunu söyleyen beş kişi bu talebi reddetti. Otel yöneticileriyle huzursuzluk çıkaran müşteriler arasındaki tartışma uzayınca o sırada orada bulunan şarkıcı ve oyuncu Yavuz Bingöl araya girdi.
Sezai ve arkadaşları
Bingöl’ün aracılığıyla otelden ayrılmayı kabul etti.
Bingöl aracı oldu
Halil Sezai ve dört arkadaşı öğleden sonra otelden ayrılırken, Kuzey Kıbrıs’ın ünlü otel ve casino zincirlerinin sahibi, yöneticilerine söz konusu beş kişinin bundan böyle hiçbir oteline alınmaması talimatı verdi.
Olayın ‘sebebi’ ve ‘safahatıhakkında bilgim yok, ama ‘sonuç’ hakkında var.
Ünlü şarkıcı ve arkadaşlarının konakladıkları odadaki tartışmanın sebebi, Halil Sezai’nin olayın mağduru mu yoksa,
şahidi mi olduğu, otelin eşyalarına zarar verenlerin kim olduğu konusunda net bir bilgi yok elimde.
 
Üst