Halle Berry’nin güzellik sırları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Halle Berry’nin güzellik sırları
Halle Berry, güzellik sırları, bakım önerileri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

halle-berry-tasarimi-yvest-saint-laurene-ait-kirmizi-elbisesiyle-3898.jpg

Dünyaca ünlü oyuncu Halle Berry genç kızlara taş çıkartan görüntüsünü ve formunu neye borçlu olduğunu bu yazımızda paylaşıyoruz...

Şimdi 42 yaşında olan “Ama 20 yaşında daha yaşlı görünüyordum” diyen Halle Berry güzellik felsefesini açıkladı; az her zaman daha çoktur!..

Geçen yıl doğum yapan ve kısa sürede eski formuna kavuşan ünlü yıldız, “Ne kadar sade olursan o kadar iyi” dedi. İşte Halle Berry’nin samimi açıklamaları…

Güzellik felsefesi: Az her zaman daha çoktur. Çok fazla makyaj yaptığım zaman kendimi çamura batmış gibi hissediyorum.

Giyim tarzı: Hollywood’a geldiğimden beri tarzım değişti. Geçenlerde 90′lı yıllardan kalma bir fotoğrafımı gördüm. Hem puanlı hem de çiçekli pantolon-ceket takım giymişim. Şimdi bu iki deseni birlikte kullanmaması gerektiğini bilen bir kızım.

Görüntüsü: 80′li yıllarda güzellik kabarık saçlar, bolca makyaj ve olduğundan yaşlı görünmek demekti. Şimdi 42 yaşındayım ama 20 yaşındayken daha yaşlı görünüyordum.

Uğraşı: Kızım Nahla bakış açımı değiştirdi. Artık saçımla çok fazla uğraşmıyorum. Onun saçıyla uğraşıyorum!

Geri