'Hamile baba' 4 hafta sonra doğuruyor

tuqqce

Daimi Üye
Üye
'Hamile baba' 4 hafta sonra doğuruyor
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Vajinal akıntınız yetersizse bu hamile kalmayı engelleyebilir ! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Neden hamile kalmıyorum ? Neden hamile kalmıyorum ?
Bir çok çift için, tekrarlanan girişimlere rağmen hamileliği sağlayamamak gerginliğe neden olabilir. Ancak unutulmamalıdırki sağlıklı bir çift için, her ay hamile kalma şansı sadece yüzde 25 tir. Dönemleriniz düzenli olabilse de, yaşam...
Gebelik 1
Hamile kalma ihtimalim var mı Hamile kalma ihtimalim var mı
Sevgilimle dün sürtünme yoluyla ilişki yaşadık onda kilot bende birşey yoktu vajina dışı bir yere boşaldıktan sonra temizledik ve yaklaşık 9-10 dk sonra tekrar devam ettik. Korkum şu sevgilimin dölü bir iki damla da olsa iç çamaşırına bulaştıysa...
Soru-Cevap 0
Hamile kalma ihtimalim var mı Hamile kalma ihtimalim var mı
Erkek arkadaşımla dün sürtünme yoluyla ilişki yaşıyorduk ben de birşey yoktu onda kilot vardı ve o başka bi yere boşaldı temizledi yaklaşık bi 9-10 dk sonra tekrar devam ettik fakat bir iki damla da olsa onun çamaşırına bulaştı ise(emin değilim)...
Soru-Cevap 1
Hamile Olma ihtimalim Var mi? Hamile Olma ihtimalim Var mi?
Arkadaslar herkese merhaba Agustos 28 gibi dogum kontrol hapi kullanmaya baslamistim 17-18 eylulde biraktim kanamam hafif baslayinca asagi yukari 5 gun surdu, adet dongum 29-32 gun olarak degisiyor genelde, sevgilimle 28-29 eylul ,1-2 ekim ve...
Gebelik belirtileri 8
Vajinal akıntınız yetersizse bu hamile kalmayı engelleyebilir ! Vajinal akıntınız yetersizse bu hamile kalmayı engelleyebilir !
Hamile kalamıyormusunuz ? Muhtemel sebep verimsiz servikal sıvı olabilir. Belirli faktörler, ürettiğiniz servikal mukusun kalitesini ve miktarını etkileyebilir. (Servikal mukus ; vajinadan gelen beyaz , yumurta akı gibi akıntı ) Servikal...
Gebelik 1