'Hamile baba' 4 hafta sonra doğuruyor

tuqqce

Daimi Üye
Üye
'Hamile baba' 4 hafta sonra doğuruyor
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bu tür bir ilişki ile hamile kalınırmı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İlişkiden bir hafta sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı İlişkiden bir hafta sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı
İlişkiye girdikten bir hafta sonra adetim geldi. Hamile olma durumum yok olur mu ?
Soru-Cevap 1
İdrarımda yanma var Enfeksiyon hamile kalmamı zorlaştırır mı İdrarımda yanma var Enfeksiyon hamile kalmamı zorlaştırır mı
Arkadaşlar idrarımi yaparken yanma oluyor kaç gündür bel ağrısı çekiyorum bugünde bu oldu enfeksiyon var galiba yumurtlama gunumede 5 gün var bu sekilde hamile kalamam dimi kadın dogumcuya gitmelimiyim
Soru-Cevap 2
Adetime 1 gün var test yapsam çıkar mı Hamile miyim ? Adetime 1 gün var test yapsam çıkar mı Hamile miyim ?
Merhaba , korunmuyorum adet günüme 1 gün var bu ay farklı olarak akıntılarım çok yoğundu göğüslerimde çok fazla sızlama var şu an kasıklarımda ağrı var biraz, kan testi ne zaman yapmalıyım bunlar gebelik belirtisi midir ?
Soru-Cevap 1
Ella kullandım hamile kalır mıyım Ella kullandım hamile kalır mıyım
Merhabalar erkek arkadaşımla adetime 7 gün kala birlikte olduk. İçime boşaldı. İlişkiden 1 saat sonra Ella hapı kullandım. Hapı kullandıktan 3 gün sonra adet sancısı ile kahverengi lekelenmeler( sildiğimde kan çıkıyordu) yaşadım. İlişkiden 5 gün...
Soru-Cevap 1
Bu tür bir ilişki ile hamile kalınırmı Bu tür bir ilişki ile hamile kalınırmı
10 temmuz günü nişanlımla sürtünerek ilişkiye girdik. Bacak bitimi ve göbeğin başladığı yerde bir kemik vardır ya oraya vajinama gelmeden boşaldı sonra sildik pecete ile daha sonra su ile uzerinden geçtik nişanlım vajinama gelmediğinden emin...
Soru-Cevap 1