Kızlar geçen Kanal 7 televizyonda M.Cevat Akşit hocayı dinledim ve hamile kalamayanlar için Meryem ana eli otunu kullanın dedi. Hatta kendisi bir kaç tanıdığı için getirtmiş ve çocukları olmus , adınıda hocanın baş ismi olan mustafa vermişler. Bende araştırdım ama Türkiyede bu otu satan bir aktar bile yok. Sadece gittigidiyor sitesinde satıldığını gördüm ama biraz pahalı da olsa alıcam. Hocanın linkini atıyorum izleyin. Allah dualarımızı kabul etsın.

http://cevataksit.web.tv/video/zcgt4ehcbhk

Canım inan senin yaşadıklarını bende yaşadım seni çok iyi anlıyorum,benimde etrafımda herkes hamileydi,benden kaç sene sonra evlenenler,yaşı benden küçük olanlar,ilk denemede hamile kalanlar,en yakın arkadaşlarım,akrabalarım.Bende defalarca test alıp baktım,aynı senin gibi de bekletiyordum sonra belki çizgi çıkar diye.Ama bir zaman sonra bunları üzerimden atmaya çalıştım ve en son çok yakın arkadaşım hamile kalmıştı o gün kendime söz verdim,bir daha test almayacağıma.Çünkü o arkadaşım da kafasına fazla takmıyordu,onlar da 1 sene denemişlerdi,ama hamile kalmıştı.Bizim niye olmasın dedim,allah kaderime yazdıysa olacağına inandım gerçekten ve böyle davranmam da pek kolay olmadı aslında baya zamanımı aldı.Sizde inanın güvenin bunu benim kadar geç uygulamayın diye sizin için yazdım yaşadıklarımı,belki siz daha çabuk sahip olursunuz.Ben 20 ay bekledim ama gerçekten allahtan ötesine hiçbir şey dur diyemiyor bunu beyninize kazıyın ve kendinizi üzmeyi bırakın,herşey olacağına varıyor,belki doktora gitseydim defalarca yöntem deneseydim çok daha fazla yıpranacaktım ve biliyorumki başarısız oldukça daha çok kafama takacaktım.
Merha bende 1 yillik ewliyim ve halen hamile kalamiyorum once adetim duzensizdi bi kaç ay ama bu ay tam zamanunda oldum insalla oyle dewam edeŕ´´size çok tsk ediyorum yazdiklariniz çok dogru katiliyorum size ..... Insan kafaya takmamali bence zor oluyor ama yapacak bisey yok

magenta benim demek istediğim de bu zaten,kafana taksan da takmasan da allah verince olacak,ben buna o kadar inandımki,o yüzden diyorum boşuna kendinizi yıpratmayın diye,olan kendinize oluyor.ben çok üzdüm kendimi ve bunu kendim yalnız başıma yaşadım ne eşim en arkadaşım kimse beni anlamıyordu çok zor çeken bilir hepinizi çok iyi anlıyorum 20 ay beklemiş biri olarak.

magenta benim demek istediğim de bu zaten,kafana taksan da takmasan da allah verince olacak,ben buna o kadar inandımki,o yüzden diyorum boşuna kendinizi yıpratmayın diye,olan kendinize oluyor.ben çok üzdüm kendimi ve bunu kendim yalnız başıma yaşadım ne eşim en arkadaşım kimse beni anlamıyordu çok zor çeken bilir hepinizi çok iyi anlıyorum 20 ay beklemiş biri olarak.

MERYEM ANA ELİ OTU - GEBELİK- KULLANIMI:
Arkadaşlar ben GİTTİGİDİYOR dan MERYEM OTU nu aldım ve nasıl kullanıldığı yönünde de bir kağıt göndermişler.Bende bu konu net bilinmediği, çok muallak olduğu için sizlerle paylaşmak istedim,aynen kopyalıyorum.
”” Türkiyede bulunmayan bu ot sadece gittigidiyor aracılığı ile satılmaktadır.Bu ot tıpta , kadında gebelik hormonu olarak bilinen östrojen hormonunu artırarak gebeliğe ulaşmakta yardımcı olur.Dini yönü ise çok daha yaygın olarak bilinmektedir. En son CEVAT AKŞİT hoca bu otu detaylı bir şekilde anlatmış ve gerçekleşmiş tecrübelerini anlatmıştır. Bir paket içerisinde yaklaşık 4-5 adet meryem otu bulunmaktadır.Bunlardan birisi bayan tarafından üzerinde en az 1 aylık süre ile taşınması ve hiç bir şekilde çıkarılmaması gerekmektedir,gerek banyo da gerek uyurken…vs Bu sebeple su geçirmez şekilde muhafaza edilmelidir.Bu süre zarfında bayan 21 gün boyunca gece namaz kıldıktan sonra MERYEM SURESİNİ okuması gerekir. Yine pakette bulunan bir parça meryem otu da suya ıslanmalı.Belli bir süre sonra o gördüğünüz yumruk gibi kapalı ot açılmaya ve tohumları yeşermeye başlayacaktır.Ondan sonra içilmeye hazırdır.Haftada bir bayan tarafından içilmelidir.1 aylık süre boyunca bu şekilde devam edilmeli, sonuç alınamazsa bir ay daha denenmeli.Ancak üçüncü ay için bir ay ara verilip tekrar kullanılabilir.ÖNEMLE BELİRTMEK GEREKİR Kİ: bu süre zarfında eger gebelik gerçekleşirse Meryem otunu bayan hemen üzerinden atmalıdır.Aksi taktirde düşük yapacağı söylenmektedir.Olumlu sonuç alan bir çok aile var.Umarım birisi de siz olursunuz.””

MERYEM OTU İÇİN ; açık ürünleri almanızı tavsiye etmem.Ayrıca Mısır Çarşısında 5 tl ye satılanlar, Türkiyede Urfa çevresinde yetişen ot tur., Belki de bir çok kişinin aldığı ot ondan dır. Mısır çarşısında çok var böyle şark kurnazları. Arabistandan onaylı gelmiş, bandrolü olan meryem otu bulabiliyorsanız onu alın. Mısır çarşısında para tacirleri elden satıyorlar ,100 kişinin eli değiyor.Ama insanlar bunları içiyor mu üzerinde mi taşıyor demiyorlar.Bende almak için gittim.Bir avuç eline almış abla istediğini al diyor. Ne onaylı bandrolü var nede paketi. Sonra sorunumu bilen bir arkadaşım paket halinde onaylı bandrolü arapça yazıları olan bir paket almış getirdi ama ne kadara aldı nereden aldı bilmiyorum. Hediye aldım dedi bir şey söylemedi.İçerisinde 6-7 adet var.

Valla arkadaş tazdiklarinizdan cok etkilendim ben de 6 aylık evliyim yaklaşık 4 aydir cocuk istiyorum ve olmuyor ve 2caydir da hasta olamıyorum test de yaptım çıkmadı insanin pskolejisi bozuluyor inanin ki.

bende 5 yıllık evliyım 1.5 yıllık evliyken hamile kaldın ama anmiyom sıvısı aktıgı için 5 aylıkken dogum yaptım bir gün sonra parça var diye kürtaj yaptılar şimdi bebeyim olmuyo allah kimseye anne karnında bile evlat acısı yaşatmasın yaşamayanlara basit geliyo hiç görmedin nasıl bu kadar sevip özlüyosun diyolar ama sadece yasayan anlaya bilir bu acıyı tekrar hamile kala bilseydim acım hafiflerdi belki ama nasip olmadı takdir i ilahi böyleymiş yürekten söylüyorum allah tüm anne olmak isteyenlere hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin inşaallah.

Bende anne olmak istiyorum beynim çok meşgul bu konuyla ne adetimi duzene sokabildim ne anne olabildim Rabbim tum isteyenlere banada en kisa zamanda nasip eder insallah..

Geri