Arkadaşlar MERYEM ANA ELİ OTU Gittigidiyorda, Sahibinden.com ve Sanalpazarda satılıyor. Ben oradan alıyorum sürekli.Bu otu Prof. Dr Cevat Akşit Hocanın Kanal 7 programında bir sohbetinde dinledim ve orada gebe kalamayan bayanların kullanmasını önerdi. Çevresinde tanıdığı iki bayanada önerdiğini ve gebe kaldıklarından bahsemiş. Umarım tüm isteyenlere nasip olur.

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/meryem-fatma-ana-eli-otu-turkiye-de-tek-130912416

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba kızlar
Ben 24yasındayım ve 4senelik evlıyım .allahıma çok şükür bir erkek evladımız var.artık ikinciyi yapmaya karar verdik ama ıkı aydır denememıze rağmen Olmuyo. Her umutlandıgımda tamam dediğimde adetım gelıyor .bu da beni psikolojık olarak çok etkiliyor çünkü ılk çocuğumuzda o zamanın heyecanından mıdır bılmıyorum ama bu kadar beklemeden gemen tutmuştu.allahıma dualar edıyorum aratmadan hayırlı bir evlat daha ver yarabbim diye herşeyin Allah'tan geldiğine tamamen ınanan birisiyim ama şu an çok kötü hıssedıyorum ve ya olmazsa diye düşünmekten kendımı alamıorum .bana yardımcı düşüncesı olan var mı acaba?

Ben de 6yıllık evliyim 2kez tüp bebek denedk eşim azosperm 2kez tese ameliyatı oldu.tekrar tüp bebek denedk tedavi yarıda sonlandırıldı ve en acısı doktor artık yapılacak 2seçenek kaldi dedi ya kıbrısta sperm bankası ya da evlatlık alın.Allahin razi olmadiği birşeyi yapmaktan ona sığındm.sabrediyorum dile kolay 6yıl mücadele etmek bıkmadan usanmadan ümit kesmeden Yaradandan.bunları anlatıyorum çünkü beterin beteri var.benden daha zor durumda olanları düşündükçe Rabbime daha çok şükrediyorum.çok istiğfar etmeyi tavsiye ediyorum.

Slm Ayse yazini okudum o dedigin meryema otundan bende iki tane var eger istersen hic alma ben sana gonderebilirim biri bana birinide sana gondereyim o derdi bende yasiyorum sakin yanlis anlama hic bir sey istemiyorum Allah rizasi icin gondereyim diyorum

Arkadaslar oncelikle Rabbim hepimize saglikli hayirli omurlu evlatlar nasip etsin. 3 yillik evliyim 3 kez hamile kaldim 3 hamileligimin sonuda husranla bitti. İlk bebegim 1 aylikken dustu, 2.bebegim cinsiyetini ogrendigim gun karnimda öldü kurtajla aldilar doktorum 6 ay korunmam gerektigini soyledi 6 ayin sonunda tekrar gebe kalmak istedim ve 2.ayimda hamile kaldim 2 aylik hamileyken kontrole gittigimde ikizlerim olucagini ogrendim mutlulugum cok uzun surmedi bebeklerimin kalp atislari durmustu yine kurtaj olmak zorumda kaldim. Genetik arastirma yaptirdik bende kan pihtilasmasi varmis kordon tikandigi icin ölüyomus bebeklerim. Simdi tekrar bebek istiyoruz 8 ay oldu korunmayi biraki fakat hamile kalamiyorum doktorum yumurtlamamin gec oldugunu ve hamild: kalma dusuncesiyle iliskiye girmemem gerektigini soyledi takinti yaparsam belkide 5 yil bile hamile kalamazmisim gecen ay hic takmadim ve bu ay adetim 2 gun gecti ama test yapmaya korkuyorum negatif cikarsa diye. Dilerim hepimizin en yakin zamanda saglikli evlatlari olur.

Merhaba arkadaşlar sayfanıza yeni katılıyorum ve yazdıklarınızı okudum.Allah enyakın zamanda sağlıklı bebişler nasip eder inşallah...Bende 2bucuk senelik evliyim ve bebeğimiz olsun istiyoruz.Meryem anaeli otunu kullanan var mı ve bu ottan hamile kalan var mı?bilgilendirirseniz sevinirim...

Ben 2 buçuk yıl evliyim arkadaşlar ilk günden beri çocuk istiyorum ne bende ne eşim de sorun yok bütün tedavileri oldum rahim filmi kanal fil mi hepsi çok şükür iyi çıktı ama kafama çok tanıyorum bunu doktor dahil herkes söylüyorum ama Takma mak mümkün deyil bende sonra evlenen herkes hamile ama şimdi biraz daha rahatım hersey normal sonuçta Rabbim ne zaman nasip ederse olur sabır sonu selamet tir muhakkak bende sonucunu alacağım düşünüyorum hiç ümidini kaybetmeye çok şükür allah sabri ni veriyo Rabbim bekleyen herkese inşallah bu mucize nin müjdesini verir dua edin

Bende istiyorum esimle severek evlendik uc aylikevliyim iki ay korunduk bir aydir denedik bi hafta gecikti tam test yapacaktim adetim geldi dua edin...

Merhaba arkadaşlar,
Yazdiklarinizi okudum. Ne zamandir bu siteleri takip ediyorum.
Kisaca anlatayım. Benim ilk esimden 8 yasinda bir cocugum var. 2. Evliligimi yaptim. Ve bir kardesi olsun istiyorum. Esim ve oglum da cok istiyor.6 aydir korunmayi biraktim. Hemen olacak diye dusundum tabi ama nerdee :) Yumurtlama gunlerini hesapliyorum gerekli her seyi yaptigimi dusunuyorum. 28 Kasim da adetimin ilk gunuydu. 28 gunde bir olurum hep. Yumurtlama gunumu hesaplayip gun asiri birlikte olduk o donem. Adetime 8 gun kaldi ve 3 gundur sol kasigimda agri ve bel agrisi cekiyorum. Ve karnim sisti. Psikolojik dedim hep takmamaya calistim desem de internette arastirmaktan baska br sey yapmiyorum :) bugun test yaptim ve negatif :(
Fortes marka test aldim. Iliskiden 6 7 gun sonra dogru sonuc veriyormus.
Anlayamadigim adetime 11 gun kala bu agrilarin sebebi gebe degilsem ne olabilir ki? Tutunmaya calisti da olmadi mi acaba ? Cok istiyorum yasim da 34 oldu artik fazla bekleyecek zamanim da yok
Bana yardimci olun lutfen. Smear testi genel kontrollerimi fln hep yaptirdim hic bir sorun yok.
Allah isteyen herkese bir cocuk nasip etsin insallah.

bende aynı durumdayım 5 yıllık evliyim 4 yıldir çocuk istiyoruz ama olmuyor. 2 asilama 1 tüp bebek denem hüsranla sonuclandi.herşeyi denedik tüm testler yapildi her şey yolunda sorun yok ama hamilelikte yok. Preseed diye bir jek varmis bu ay onu deneyecegim ne 2. Tüp bebeğe dayanacaj gücüm ne de maddi durumum var Rabbim dogal yoldan hamilelik nasip eder inş. Tüp bebegin pozitif olacagina o kadar çok odaklanmistim ki sonuç beni çok yikti.kafaya takma diyenler bunu kendileri nasil basarmis anlatsinlar da bizde deneyelim. Gecenin bu saatinde beni uykusuz birakip nete girip bunlari yazmama sesep olan bir sikintiyi nasil kafaya takmayabilirim

Geri