Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım evet ben buay tüp bebek denedim az öncede kan verdim akşam sonucu alıcam ama dün idrar testi yaptm yine negatif çıktı hakkmzda hayırlısı canım inş hepimiz birgün hayırlısla evlat sahibi oluruz

esmos cum önümüzdeki ay hayırlısıyla canım. çıkmayan candan ümit kesilmez. hepimiz aynı umutlarla bekliyoruz işte.

benim ilaçlar kolay kolay bitmez bir kutusu bitti, diğer kutuya başladım 6 gün daha sürecek cnm...

canım evet ben buay tüp bebek denedim az öncede kan verdim akşam sonucu alıcam ama dün idrar testi yaptm yine negatif çıktı hakkmzda hayırlısı canım inş hepimiz birgün hayırlısla evlat sahibi oluruz

inşallah güzelim.bizlein pek de başaramadığı bir şey:ne gelirse Allah tan diyebilmek.Allahtan en güzeli gelecek sana eminim.ben miyomları öğrendiğim ilk gün ağla ağla perişan oldum.şimdi biraz sakinim Allahın bir bildiği var demekki benim aklım ermiyor diyorum.Yeterki sabır versin bana ben ondan gelen her şeye razıyım.

cnm benim üzülme lütfen allahım biliyo vaktini zamnını bende her ay aynı üzüntüyü yaşıyorum ama bizde inşallah kavuşucaz meleklerimize

selam kızlar geldım bende tekrar.nasılsınız?aysegulum sakın steres yapma emı gülüm rahat ol gelmedıyse vardır bunda bır hayır ınsallah gelmıstır ınsallah yuzun guler al sonucu hemen haber beklıyorz dualarımız senınle tatlım