Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bacım çok pis tıkadım heeee artık gelse bile nereden akar bilemem artık başının çaresine baksın artık dimi ama kime sorupta geliyo....hııımmmmmm saçını başını yolarım onun

Kızlar slm, p.esi almam gereken sonuçları az önce internetten öğrendim, Beta - hCG 181,60 buna göre 4 haftalık falan hamile gözüküyorum, ama hala inanamıyorum, öylemi acaba

dilaraaaaaaaaaaaaaaa nmmmm kssssssssss seni çokk merak ettik gülümmmm

görümcene allah acil şifaklar versin tatlım sana çok geçmiş olsun allah korumuşş güzelimm gitsin bitanem cana gelene kadar mala gelsinn napalımm iyiki size bişey olomamışş nasılsın güğzelimm

bilgiler için tşk canım, hayırlısı olsun inşallah sende hamilesindir...

aloooooooooooo kızlar ben geldimm
woooooowwwww kurabiye canavarı geldi anam herkes saklasın kurabiyelerini
Sabah ciktiktan sonra aksama kadar ara ara ugradim senden haber almak icin.Bu aralarda gülmekten kirildim hep.Kiz senin etrafindakiler ne kadar sansli insanlar...
oooyyyyy kuşum sen öle olduğuma bakma heran ağlayabilirim bak çok duygusalım bak ben çok nafileyim heeeeee çok kötüyüm
offf o kadar kendimi dinliyorum ki oturup düşünüyorum acaba midem bulanıyormu bulanmıyormu diye yani bulanacağı yoksada psikolojik olarak ben bulandırıyom yaaaaa noooluyo bana yahuuu kontrolden çıktım iyice heeeee vııııyyyhhhhh tıkandım vallaha tıkandım haaaaaaa