Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa galiba bi hamişimiz daha oluyoooooo

bana da öyle geliyor defnecimmm. bugün dananın kuyruğu koparsa kopar.ama bu teste çok güveniyorum. internetteki yorumlara göre aldım. hatta prötüctör bilememiş birisinde bu test bilmiş. kısmet artık. hastalanmazsam kopmak serbest. 28. 4.ayımızı dolduruyoruz bizim için süper olur

dilekcim hadi inşşş hamişsindir o zaman normalde adetlerin düzenli sanırım bide o marka testi nerden ve ne kadara aldın iyi bi testmi o

eee şimdi kan testini tekrarlamak farz oldu tatlım hemen git ver kanı sonuç öğleden sonra belli olur zaten ne diye beklicen boşuna birkaç gün hadiiii amaaaaaaaaaaaaaa yütfennnnn

eczaneden aldım canım 4 liracık. hani 18 inde kan tahlili yaptırmıştım ya. o zaman diğer testlerde hep ikinci çizgi vardı ama kan 0 çıktı.Bir tek bunda hiç çizgi olmamıştı. bu yüzden güveniyorum buna.

kısss defnem duymasın yasaklamıştı o sana söktürücüyü

Yok kuzum defnoşummm izin verdi bana

şehit haberimi nete baktım öle bişey yazmıyodu yaaa Allah kahretsin pis soysuzları Rabbim şehidimizin ruhunu şad etsin ailesine sevdiklerine sabır versin inşallahh

peynir yoktu diye kahvaltımı yapmadın sen ilahi dilek bu ne agresiflik huysuzluk dileğimm boşver relax ol yaa

anammm sen iyice sulu gözlü oldun valla ben oğlum olursa polis yada asker subay astsubas,üstsubay general orgeneral hiç fark etmez hepsi olsun isterim

asiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii adet oldnmu nerdesn kız

geldim tatlım geldimmm yok canım hala adet olamadım dün söktürücü almayı unuttum bugün alırım artık

hee defnem bende vardım bende deniycem havuç tohumunu inşallah zehirlenmem

yaa bende incir kürü yapıcam bu ay çok kararlıyım ama adetin birinci günü başlamak gerekiyordu demi yaaa bide 22 gün içilecekti demi yanlış mı biliyorum bide bu incir havuç kürü neee

ayy dileğimmm hadi hayırlısı olur inşallah yaa güzel haberlerini bekliyoruz canım benim