Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

çok gwçmiş olsun canım arkadaşım. bilirsin belki çocuklar doğdukatan sonra yada doğmadan fark etmez ölünce şefaatçi oluolar

anne babaya yani allahın izniyle bebeğinin sizin cennete girmeniz için şefaatçi olcak ye cennet bebeğin seninlşe olcak inş. tekrar geçmiş olsun. inş hayırlsıyla tez zmanda hamile kalırsın. ve bende

canımm büyük geçmiş olsun, Allahım hayırlısıyla tez vakitte bebeğini sana göndersin inşallah..

evet kizlar biz 15 haftalik olduk gunler gecmek bilmiyo cinsiyetini cok merak adiyoz sizce belli olmusmudur siz kac haftalikken ogrenmistiniz tecrubeli arkadaslar yanitlarinizi bekliyorum

selam kızlar uzun zamandır bişeyler yazmıyorum ama sizi hep takip ediyorum. tekrar tedaviye başladım klomen kullndım bugün 22. gün dün altan ultrasonda baktı doktor çok güzel çatlamış dedi herşey yolunda hadi hayırlısı dedi bide progerstron testi yaptı gerçi sonuca bakmadı ama ben çok merak ediyorum 31,42 çıktı acaba nasıl bileniniz varmı?

canım hiç korunmadıysanız bence erken değil ilac tedavisi için. Bende gerçi 1 yıllık evliyken klomene başlamıştım ama hala bekliyorum ben hakkında hayırlısı olsun cnm