İşte yukarı da belirttiğim gibi rahimle ilgili problem .Rahim duvarının kalın olması önemli bir detay .Kontrollerinizi aksatmayın. Birliktelik esnasın da oluşan kanamayı hekiminize mutlaka belirtin..

Son düzenleme:
beyza ablam adetime 1 gün var sabah ezanında kusmayla uyandım test yapsam olurmu

Merhaba,

Kesin ve net sonuç için beklemenizi öneririm. Pazartesi mensiniz gerçekleşmez ise hcg testi yaparsınız. ( Tabi adete 1-2 gün kala da test yapılabilir.Fakat geç döllenme gibi durumlar da testte gebelik çıkmayabilir )

Merhaba 5 aylık evliyim eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz bunun için doktora gittim önce rahim duvarı kalın denildi ama hamilelik için sıkıntı olunmaz dediler ve yumurtaligim güçlü olsun diye folik asit verildi buda ise yaramadi bir ay sonra doktora gittim adet duzensizligi var denilip duphlaston verildi acaba duphlaston ile hamile kalabilir miyim yardımcı olur musunuz ???

Merhaba 5 aylık evliyim eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz bunun için doktora gittim önce rahim duvarı kalın denildi ama hamilelik için sıkıntı olunmaz dediler ve yumurtaligim güçlü olsun diye folik asit verildi buda ise yaramadi bir ay sonra doktora gittim adet duzensizligi var denilip duphlaston verildi acaba duphlaston ile hamile kalabilir miyim yardımcı olur musunuz ???
Merhaba Bu yazınızı yeni gördüm ben de şuan duphaston kullanıyorum bu ilaçla hamile kaldınız mı

Geri