Hamile kalmayı kolaylaştıran bilgiler

..Hayırlısı olsun inşallah ilaç bitiminden sonra çalışmalara tam hız devam lalezar

Evet evet suyunu çıkarcam
Herşey hazır, ovulasyon testleri, pre-seed, eşime 1 aydır bir ürün içiriyorum, bende işte 15-20 gündür polen içiyorum falan baya hazırlık yaptım yani

Maşallah maşallah yürü lalezar kim tutar seni hadi bakalım hayırlısyla canım rabbim bizlere şifa versin kullandıklarımızı sebep etsin inşallah duam hepimiz için :bebeğim:

LALezar hadi hayırlısı inş kalırsın hamiş..
Sende var mı bir değişme???

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah maşallah yürü lalezar kim tutar seni hadi bakalım hayırlısyla canım rabbim bizlere şifa versin kullandıklarımızı sebep etsin inşallah duam hepimiz için :bebeğim:

Tutmayın LALEZAR geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Şaka bir yana Allahım emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah hepimizin

Canım geçen ay 28 çektiğinden regl tarihim benimde değişti.Senin ovülasyon adetin 18.günü gerçekleşiyor .Benim regilim 4 gün oldu biteli balla polen yiyiyom bakalım artık gerisi Allaha kaldı canım:bebeğim:

beklenen bebişimm bitanem sen napıyosun bu ay bakalım kendini sakın oyalama bak bu gün yarın diyerek 33 olduk ne olur tedavinizi aksatmayın ben doktora gidicem ama önümüzdeki aylardan birinde o sürece kadar kendi çabalarımla bir şeyler yapmaya çalışıcam