Etiketler:
  1. tina.ceren

tina.ceren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamile Miyimdir?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında tina.ceren tarafından paylaşıldı.

Detaylı bir şekilde size anlatacağım Şimdi 2 Mayıs günü en son regl oldum 7-8 Mayıs tarihleri arasındada bitti. 19 Mayısta cinsel ilişkiye girdik ve koruma kullanıyorduk. Prezervatifin üst kısmı kalkıktı ve onu düzeltti aşşağı doğru tam gelicek şekilde yaptı. Sonra kocamın kasık bölgesinde beyaz renkte bir şey vardı ilk başta prezervatifi aşşağı kaydırdığı için olabiliceğini düşündük sonra benden gelen zevk suyuda olabiliceğini ekledik aklımıza. Halen daha regl olmadım Sistitim ve tuvalette az da olsa peçeteye kan geldi regl olduğumu düşündüm fakat devam etmedi kan.

Hamile Miyimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileiyim Hamile olmak Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:
  2. adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

slmm benım su sorum su adetim 10 gün gecıktı saglık ocagında ıdarar testı yaptırdım negtıf çıktı kasıklarım agryo kanamam gelcek gıbı karnıma agrılar gırıyo halsızlık var uzerimde aylık konrtolerımde hıc bı sorunum yoktu acaba ne olmus olabılır kıı kafam karmakarısık adet duzesızlıgımde yok hap falanda hıc kulanmadım neolabılır kı şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
  3. adete üç gün var belirtilerim çok hamile miyimdir

adete üç gün var belirtilerim çok hamile miyimdir

.benim sorunum adetime 2-3gun var busabah inanilmaz vucudumda kırgınlık ve halsizlik var(bel agrisi,bacaklarda agri ,kollarimda agri,omuzlarda sırtımda agri,kasiklarda agri,sol göğüste agri ,üşüme)sizce hamilemiyimYoksa baska bir hastalik belirtisimidir
  4. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Merhaba. 3 gün önce hiç ağrım olmadan bi kanama yaşadım, regl olabilirim diye düşündüm ancak yalnizca 4 5 saat sürdü. Yerleşme kanamasından çok korktum. Psikolojik olarak bu beni çok etkiledi ve dün akşam gebelik testi uyguladım, testi ilk 10 dk gözümün önünden hic ayirmadim, yalnızca kontrol penceresinde çizgi oluştu. Sevindim testi kutusuna kaldırıp çantama koydum. 5 dakikanin yeterli...
  5. hamile miyim ??

hamile miyim ??

Ocak ayında düşük yaptım ve kürtaj oldüm. Ve 28 Şubat ta regl oldum ve o günden buyana hala bekliyorum.iki kere idrar testi yaptım negatif ama bulantı var acaba ..hamilemiyim.

Sayfayı Paylaş