Hamileyim Anneyim Soru Sor

slm canım bende 2.ye hamileyim ilk doğumumda hergün doğuruyodum nerdeyse
çocuğun yerleşme sancılarıdır onlar doğuma kendini hazırlar....
bende doğumdan 3 gün önce çamaşırım da hafif lekelenmeler vardı bide doğuma 3-4 gün kala bebek aşağıya iner. dışardan seni görenler karnın aşağıya inmiş der bebeğin oğlansa genelde suyunda kendiliğinden gelir...........
kendiliğimdem bilgi verdim ama kusura bakma bide Ayatel kürsü doğum anında çok faidesi var.. meryem suresini bu günlerde oku doğumun kolay olmasını sağlıyomuşşşşşşşşşş

Canim iyi yaptin walla, her zaman yeni bilgilere acigim. Ben de 2 gün önce doktora gittim doktor bebege asagi kaymis ama daha rahim agzi kapali dedi. Bakalim artik her hafif agrida igne üzerindeyim ha geldi ha geliyor diye :)

merhaba arkadaşlar
bu sabah pembemsi bir akıntı geldi. nişan gelmesiymiş. acile gittim hemen kasılma ve açılma yok ama doktorum akşam sabah gelebilir bebek dedi. bana dua edin ne olur.:(:(:(

Canimmm tüm dualarim seninle, Benim de annemler geldi evde hummali bir temizlik calismasi var. Ben sadece piyon olarak ortalarda dolasiyorum :)
Benim de bugün akintim artti ama mat pütür pütür beyaz. Bakalim ne kadar daha zamanim var bilmiyorum. Bugün 38 + 5 günlügüm ve minik kizimi kucagima almak icin sabirsizlaniyorum. Allah hepimizin yardimcisi olsun cnm. Yazabilirsen kisa da olsa yaz bize dogumdan sonra.. Umarim bir an önce allah kurtarir!

bende kendimden bahsedeyim
2. gebeliğim 9. haftadayım rabbim izin verirse.
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilermişim............
bu bebeği yaklaşık 2 senedir istiyorum arada dış gebelik geçirdim,
rabbime şükür bu normal gebelik:hamileyim:

bende kendimden bahsedeyim
2. gebeliğim 9. haftadayım rabbim izin verirse.
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilermişim............
bu bebeği yaklaşık 2 senedir istiyorum arada dış gebelik geçirdim,
rabbime şükür bu normal gebelik:hamileyim:

Canim hayirlisi olsun, yok daha bisii bende son haftaya girdim artik. Haftaya c.tesi hesaplanan tarihim. Heyecanla beklemedeyiz.
Ama Pinars dogum yapmis olabilir. Ben de doguma giderken söz veremeyim ama eve gelir gelmez yazicam size :)

cok öptüm

Canim hayirlisi olsun, yok daha bisii bende son haftaya girdim artik. Haftaya c.tesi hesaplanan tarihim. Heyecanla beklemedeyiz.
Ama Pinars dogum yapmis olabilir. Ben de doguma giderken söz veremeyim ama eve gelir gelmez yazicam size :)

cok öptüm

aman doğum anında banada dua edermisin dilekler gerçek oluyomuş.
kolay hamilelik ve doğum geçirsin diye ....
rabbim bi ağrıda doğum yaptırsın sana ammmmiiiin

doğum

tabii cnm etmezmiyim hic! Benim kizdan hala ses yok 40.haftaya girdik. Bakalim ne zaman cani cikmak istiycek :)

canım rabbim yardımcın olsun bişey olmazsa kız bebekler tam gününde doğuyo.
çamaşırın kirlenmeye başladıysa akıntı pembemsi kahverengine döndüyse bilki 3 gün içinde doğum bide doğum anında korkup kendini yukarı çekme, sancın gidiyo bebek yukarı kaçıyo
doğum gecikiyo ebeye nekadar yardımcı olursan doğum okadar kolay oluyo hayırlısıyla rabbim kucağına aldırsın inan nasıl doğum yapacam di hiç düşünme
düşündükçe zorlaşıyo doğum,rabbim bi yol veriyoyanındakilere ayetel kürsiyi okut doğum anında faidesi çok....

canım rabbim yardımcın olsun bişey olmazsa kız bebekler tam gününde doğuyo.
çamaşırın kirlenmeye başladıysa akıntı pembemsi kahverengine döndüyse bilki 3 gün içinde doğum bide doğum anında korkup kendini yukarı çekme, sancın gidiyo bebek yukarı kaçıyo
doğum gecikiyo ebeye nekadar yardımcı olursan doğum okadar kolay oluyo hayırlısıyla rabbim kucağına aldırsın inan nasıl doğum yapacam di hiç düşünme
düşündükçe zorlaşıyo doğum,rabbim bi yol veriyoyanındakilere ayetel kürsiyi okut doğum anında faidesi çok....
canım benım ılkınde oyle oldu akıntının rengı degıstı 2 gun sonra doguma gıttım ama bunda dıken ustundeyım cunku akıntım baslıyolı bı haftayı gectı hersey normal gorunuyo bu kadar erken nıye basladı bılmıyorum

Geri