Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

canım ben bu aya kadar her ay bir kilo alıyodum bu ay bir kiloyu geçti her gün aç tartılıyotum ama normalmiş benim 17 haftam inşallah 55 kiloyum...

gülgüzeli paylaştığın için teşekkür ederim bende bu gün gittim ikili test için önce detaylı ultrasonografi alındı ense kalınlığı vss sonra kan tahlili verdim (bi tüp) sonuçlar bi hafta sonra çıkıcak ama ultrasongorafi raprunu aldım gayet açıklayıcı bi biçimde yazılmış
fetusa ait gross anomali saptanmamıştır. her iki over normal boyutlardadır overlerde solid ya da kistik kitle lezyonu yoktur doglas boşluğunda sıvı koleksiyonu saptanmamıştır. normal görünümdedir diyorr şükür Rabbime sanırım normal herşey...

kızlar benim kan ve idrar tekkikleri yapıldı. karaciğer enzimlerim yüksek çıktı..
dr. toksoplazma ve karaciğerle ilgili test istedi... vee benim kullandığım ilaçlar dolayısı ile sanırım gebelik sonlanacak..... :S:cry: lütfen hamilelik şüphesi olanlar aspirin dahiiii içmeyin.....

kızılımmm yaaa hayırlısı herşeyinnn canım benim ben söylemiştim sana ilk aklıma gelen ilaçlar oldu riskli bi gebelik durumu ama bu kadarını veren rabbim yine verir en kısa zamanda canım benim hepimiz için herşeyin hayırlısı.... seni çok seviyoruz Sağlığına duacıyız...

canım benimde aklıma geldi ilaçların tehlike yaratacağı hatta sanada sormuştum. ama esranın dediği doğru bukadar oldu ya gerisi mutlaka gelir canım hayırlısı inşallah canım.

kızılcım gecmıs olsun ya ama uzulme vardır bundada bı hayır en azından esın de ve sende bı sorun yok ıkınızınde saglıgı yerınde oldugu surece yıne olur allahım hayırlısını yersın bıtanem ya
kendıne ıyı bak fazlada uzulme kendıne dıkkat et

Geri