Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

evet esincim sende erken doğum haftasına girdin dikkat edeceksin şuan...şükür heşey iyiymiş maşallah kızımıza

Bende rückbildungs a gidicem fazla kilo almadim ama yinede.Ben pilateste yapmayi düsünüyorum suanda hamilelik pilatesi yapiyorum ve cok zor gercekten.ayy ben göbegimi özleyecegimi sanmiyorum suan biktim cünkü

senin kilonun cogu su bence.benim daha hicbiryerim su toplamadi sis hicbiryerim yok cok su iciyorum ondan mi biliyorum.sen etrafindakilere bakma kiz ben 7 kilo aldim bana bile kilo almissin diyolar onlar konusur oyle bos bos takma kafanaa.dogumdan sonra pilateste yaparsan hicbirsey kalmaz tatlim.ben pilatesle bugune kadar cok sikilastim.suanda hamilelik pilatesi yapiyorum zor ama idare ediyorum iste kolay dogum icin gerekli

karnimda cok kücük nerde yeri var anlamiyorum tatlim benimki haftada bir dönüyor ee kiz bebek iste yerinde duramiyor.tatlim kilosudami iriymis?bazi cocuklar 4 kilo bile doguyor.boyu uzun olursa dogurmak problem degilki kilolu olursa dogurmak zor tatlim.benimde doktorum ilacima en iyisi diyor onun vitaminle ilgisi yok o mecbur alinacak tatlim.ama zaten kizlar daha kücük dogar diye biliyorum bende.ablana inan