Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

Merhaba , her mens gecikmesi gebelik değildir.Gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz.İstediğiniz zaman test yapabilirsiniz yeterli gecikme mevcut..

eşimle ben cocuk yapmaya karar verdik ve üstünden 4 gun gectı basım ve belım cok agryr midemdede bi yanyr gbı bsey var ve 4 ay önce düşük yaptım içimde parca kaldı onuda kürtjla aldlar su an hamile olablırmyım acaba...
maraba bende ayın 26 da ilişkiye girdim 1 gün sonra belim agriyo ve yanma var karnimda gebelik varmidir

.Adetim geceli 17 gün oldu belim agrıyo karnımın üstüne yatamıyorum dğn ilişkiye girerken kan geldi acaba hamilemiyim gebelik testini ne zaman yapmalıyım sabahları kalktıgımda midem bulanıyor başım dönüyor . Bence hamilesin gününde geçmiş hala ne bekliyorsun test için

Adet olmama 8 gün var ama fena hassas ve ağrılı göğüslerim adet olacağım Zaman da ağrırdı ama bu çok farklı ..gecen ay düşük yaptım ..şimdi gene hamile olma olasılığı varmı acaba ..süt kanalları açılırcasına bi ağrı hissediyorum .

İkinci mesaj bana ait ..ilk kopyalanıp yapıştırmışım baska birine cevaben yanlış olmuş ..yani adetime 7 gün var ama göğüslerim çok fena hassas ağrılı bir ay önce yani Ramazan Bayram'ında 6 haftalık düşük yaptım ..o Zaman ki göğüs ağrılarının aynısı mevcut ..tam yumurtlama döneminde iliskiye girmiştim ..olasılık varmıdır sizce ..illaki günüm geçince test yaptırcam ama o gün gecene kadar uykusuz hergece

İkinci mesaj bana ait ..ilk kopyalanıp yapıştırmışım baska birine cevaben yanlış olmuş ..yani adetime 7 gün var ama göğüslerim çok fena hassas ağrılı bir ay önce yani Ramazan Bayram'ında 6 haftalık düşük yaptım ..o Zaman ki göğüs ağrılarının aynısı mevcut ..tam yumurtlama döneminde iliskiye girmiştim ..olasılık varmıdır sizce ..illaki günüm geçince test yaptırcam ama o gün gecene kadar uykusuz hergece

Geçmiş olsun.. Mens belirtileri ile gebelik belirtileri aynı olduğun dan ; belirtilere dayanarak gebelik teşhisi omaz. Bu yanlış ve yanıltıcı olur..Beklenen mensiniz de gecikme olunca test yapın.

Geri