Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

adetim 3 gün geçti hcg tetsi yaptım sonuç 39 çıktı hamilemiyim

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine teyidi için mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünün. Hcg testinin tekrarı istenecek ve bu değerler yakın dan takip edilecek . Daha sonra usg , hcg değeri, son adet tarihiniz birlikte değerlendirilecek durumunuz hakkın da bilgi verilecektir.

Merhaba erkek arkadasımla ilişkiye girdik ama içimr bosalmadı hiç bi belirti yok sadece sol kasığımda şişlik hissettiğim için kendi kendime yumruk attım ve şuan ağrı hissetiyorum ilk ilişkimdi 8 gün gecti aradan adetime daha 2 hafta var şüphelendiğim için test yaptım negatif çıktı sizce halime olma olasılığım var mı psikolojik mi cevap verin lütfennnn

Merhaba erkek arkadasımla ilişkiye girdik ama içimr bosalmadı hiç bi belirti yok sadece sol kasığımda şişlik hissettiğim için kendi kendime yumruk attım ve şuan ağrı hissetiyorum ilk ilişkimdi 8 gün gecti aradan adetime daha 2 hafta var şüphelendiğim için test yaptım negatif çıktı sizce halime olma olasılığım var mı psikolojik mi cevap verin lütfennnn
Ejakülasyon olmasa bile zevk suyuyla hamile kalınabilir. Olasılık düşükte olsa imkansız değildir. Korunmasız her ilişki gebelik açısından risktir. Bu kadar kısa bir sürede hamile olup olmayacağınızı öğrenemezsiniz. Beklenen adet tarihinizde gecikme olursa test yaparsınız.

Ejakülasyon olmasa bile zevk suyuyla hamile kalınabilir. Olasılık düşükte olsa imkansız değildir. Korunmasız her ilişki gebelik açısından risktir. Bu kadar kısa bir sürede hamile olup olmayacağınızı öğrenemezsiniz. Beklenen adet tarihinizde gecikme olursa test yaparsınız.
Bende erkek arkadşaımla ilişkiye girdim 1 hafta oldu içime boşaldı. Aynı günün sbaahında adetim bitmişti hamile olma riskim var mıdır ? Yeşil akıntı ve mide bulantım var. Test alsam doğrı sonucu elde edebilir miym ?

Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir. Bu kadar kısa sürede de gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Beklenen adet döneminizde gecikme olursa test yaparsınız. Yeşil akıntı enfeksiyon bulgusu taşıyor bir kadın doğum uzmanına görünün.

Selam ben 28 mayısta şüpheli ilişki yaşadım sonra 18 haziranda tam adet günümde adet oldum ama az sürdü üstüne görme sandım. Iliskiden sonra idrar testleri yaptım en son yaptığım test ilişkiden 40 gün sonraya denk geliyo. Ama karnımın alt kısmındaki çizgi koyulasiyo sanki ya da bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Hamile olsam 40 gün sonraki testte kesin çıkar mıydı :(

merhaba korunmasız ilişki sonrası adet olmuşsunuz gebelik testinizde negatif çıkmış hamile değilsiniz. Gebelikte karında olan çizgi gebeliğin ilerleyen aylarında belli olur .

Ben de yeni üyelerden biriyim. Uzun zamandır takip ediyorum burayı. Biz de eşimle bebek istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık. Ama ben polikistik over hastasıyım. Doktorum açıkça hemen hamile kalma olasığımın düşük olduğunu söyledi. Ama bu ay solumdan yumurtlayacağımı da söyledi kocaman bir yumurta gözüküyormuş. Yumurtlamamı hem idrar testiyle hem de doktorumun önerdiği tükürükle yumurtlama testiyle takip ettim. 5 ocakta adet olmuştum. 8. günde yani 13 ocakta idrarla yumurtlama testim çift çizgi çıktı. o gün ilişkiye girdik daha sonra gün aşırı ilişkiye girdik. Tükürük testi de tam yumurtlama zamanını gösteriyor. 16-17 ocakta tükürük testim pozitif çıktı. o günlerde de ilişkiye girdik. Tam yumurtladığım vakti iyi değerlendirdik yani. En son dün ilişkiye girdik işte.. Ama şu an kasıklarımdan aşağıya doğru kasılmalar var ağrı yapıyor arada bir bıçak saplanıyor gibi sancılar tutuyor bacağıma iniyor. Sanki karnımın altı şiş gibi hissediyorum. Tuvaletim varmış gibi geliyor. Acaba rahim mi hazırlanıyor dersiniz? Döllenme olma ihtimali yüksek aslında ama Allah ım izin verirse olur :) yorumlarınızı bekliyorum
Merhaba hamileymişiniz

Sevgilimle sürtünmeyle ilişkiye girdim herhangi bir boşalma olmadı zevk suyundan şüphem var böyle bir durum da hamilelik söz konusu olabilir mi ?? Adet oldum fakat 3 gün sürdü az az geldi kanama sonra lekelenme oldu başım dönüyor midem bulanıyor korkudan mı acaba başka herhangi bir belirti yok.

Ejakülasyon olmadan zevk suyuyla hamile kalmak mümkündür. İhtimal düşük fakat imkansız değildir. Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebe değilsiniz.

Geri