Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

ben 4 ay önce kurtaj oldum ve kurtaj dan sonra hiç korunmadığım halde ben niye hamile kalmadım nasıl hamile kala bilirim

Bn esimle yumurtlama gunumde iliskiye qrdim ve suan adetime 4 gun kaldi ve midem bulanio basim donuo cok yemk yiorum ve benim sekere alerjim var ama suan cok cnm seker tatli istiyo sizce hamile miyim

Arkdslr bn adet olmuyodum daha snra dupbaston ıle on uc gun oldum 20mart oldum 2nisan bitti 13nisan adet oldum ve 18nisan gecesi iliskiye grdm esmle 20nisan mide bulanıyo bas agrıyo acaba hamilemiyim

Iyi gunler 6 aylik evliyim reglime daha 15 gun var ve gebelik dusunuyorduk . Bu iki gundur yogun bi migde bulantisi cekiyorum . Sizce gebemiyim ha birde hafif kasik agrim var . Yada beta hcg kanda yaptirsam sonuc alabilirmiyim . Ama dedigim gibi 15 gun var reglime

Yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

Bu ayın 4.ünde ilk ilişkimi yaşadım. İçime boşaldı ve hemen kalkmadık öyle bekledik. daha sonra içime değil ama vajinama boşaldı. ama ben gidip ertesi gun hapı aldım. geçtiğimiz ay 6.sında regl olmuştum. bu ay daha olmadım. göğüs uçlarım kaşınıyor ve agrıyor. bel ağrım var. kasıklarımın içinde hava boşluğu geçiyor gibi bir his sürekli ağrılı. duygusal olarak çok hassasım her şey çok hızlı değisti. bebek konusunda zaten çok hassasım şimdi daha da hassas oldum. bu gece ruyamda yemek gördüm uyandıgım gibi onu yemek istedim. kokusu burnuma kadar geldi. mide bulantım var. bu kadar çabuk hamilelik belirtileri gösterilmez ki daha kaç gun oldu benım ki psikolojik mi sizce?

merhaba ben bir Program. Kulla iyorum takvimim diye ordaki tarihe göre 26 nisan yumurtlama günümü ve eşimle birlikte oldum. 10 mayısta hasta olmam gerekirdi 5 gün geciktı regl belirtileri yasiyorum ama olmadım. Henuz. Birde hamilelik için farklı bir kan testi mi oluyor. Ben rahatsizlandigimda kan testi yapıldı 2 gün önce çünkü? Cevaplarını bekliyorum teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar herkes anne olmayı çok istiyor bnde oyle 1 yıllık evliyim geçtiğimiz ay hamilelik şüphem vardı 23 marttan beri adet olmamıştım nedense doktora gitmeyi Bi türlü aklıma getiremedim aslında şüpheli ilişkimde oldu eşimle ister istemez heveslendik. Zaman geçti geçti tam 10 gun adetim neredeyse gecikti erken gebelik testi aldım belirtilerde vardı adet olmam gereken zamanda kahverengi akıntı mide bulantısı kasık ağrısı vs. Sabah ilk idrarımla yaptım fakat ikinci çizgi silik çıktı alla alla dedim iki gün sonra bidaha yaptm onda bşy çıkmadı buna rağmen hala doktora gitmeyi akıl edemedim pişmanım ama iş işten geçti tabi 8 mayıs cuma sabahı geldi çattı adet mi değil mi bilmiyorum ama ilk pembe Bi sıvı geldi snra siyahımsı Bi kan geldi ilk defa böyle bşy geldi başıma üzüldüm tabi ister istemez iki uç gun fazla fazla geldi bu kan sonra kesildi. Allah hayırlısını verir inşallah hanımlar herkese size isteyenlere rabbim sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı Bi evlat. Bu ay da çalışmamız var yumurtlama günümü hesaplayıp oyle birlikte olduk bakalım bu ay olacak mı bekliyorum. Ama bu kez doktora gitcm ihmal etmicm. İçimi sıkıntımı sizlere anlatmak istedim anlatacak kimsem de yok zaten eksik olmayın arkadaşlar.

Ben adetimin 3 gününde ilişkiye girdim eşimle ve az bişey boşaldı o hande sonra kanamam hiç olmadı bile denebilir kesildim bugün 3. Günüm ilişkiden sonra bişey hissetmiyorum belkide psikolojik olarak size hamile olmam mümkün mü

Adetin 3.gunu iliski sonucu gebelik ihtimali dusuktur. Olmaz degil tabi ama saniyorum ki seninki psikolojik. İnternet uzerinden ya da telefon uygulamalarindan yumurtlama gununu hesaplayarak tekrar denemelisiniz derim.

Ben adetimin 3 gününde ilişkiye girdim eşimle ve az bişey boşaldı o hande sonra kanamam hiç olmadı bile denebilir kesildim bugün 3. Günüm ilişkiden sonra bişey hissetmiyorum belkide psikolojik olarak size hamile olmam mümkün mü

Her dönem gebe kalmak mümkündür.Mense yakın ovülasyonunuz gerçekleşmişse gebelik söz konusu olabilir.

Geri