1. Güneş2015

Güneş2015 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    3

hamilelik belirtileri

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Güneş2015 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum. Benim birkaç gündür sol kasık ağrım ve bazen de batma oluyor. Göğüslerimde ağrı var. Bugün yemek ve nane kokusundan rahatsız oldum ve hafif baş dönmesi gibi bir sersemlik hissim oldu. İnternetten araştırdığım kadarıyla kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti yumurtlama zamanında da oluyormuş. Ne düşüneceğimi bilemedim. Beni aydınlatabilir misiniz lütfen.

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
hamilelik belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİreysel Gebelİk Belİrtİlerİ

Bİreysel Gebelİk Belİrtİlerİ

Anne olmak isteyen bir çok kadının merak ettiği sorulardan biri gebeliğin ilk belirtisi nedir ? Gebeliğin belirtileri ile ilgili internette sayısız yorum ve bilgi mutlaka görmüşsünüzdür. Çoğu bilgiler gerçeği yansıtmakla birlikte geri kalanı efsanevi asılsız kirli bilgilerden oluşmaktadır. Peki gebeliğin gerçek belirtileri nelerdir ? Bu makalede size en birincil ve en gerçekçi gebelik...
  2. erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

gebelik belirtisi yaşayanlar hamilelik belirtisi bacak ağrısı bacak ağrısı hamilelik belirtisimi belirtilerinde erkek belirtileri Couvade Sendromu na yakalanan erkekler, eşleri hamile kaldıktan kısa bir süre sonra gebelik semptomları yaşıyor.Böyle bir eş ister misiniz bilmem ama neler çektiğimizi görmeleri açısından bazen bu hastalığa yakalansalar iyi olur hahaha Couvade Sendromu denilen...
  3. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...
  4. ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

selam melekler adetim geçti henüz test yapmadım bana ilk hafta hamilelik ile ilgili belirtilerden söz edermisiniz idrarım koyu renk aşırı halsiz ve sürekli bir uyku halim var acaba hamilemiyim başka erken gebelik belirtileri neler tecrübeli meleklerden bilgi istiyorum teşekkürler HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM...
  5. Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta anne adaylarının ne gibi benzer sorunlar ya da belirtiler yaşayabileceklerini hep birlikte inceleyelim. Genelde şu soru hep sorulur. Hamile miyim? Hamile olduğumu nasıl anlarım? Belli başlı belirtiler nelerdir? gibi gibi.. Bu tip sorulara genelde bu belirtilerin kişiden kişiye göre değişebileceğini söyleyerek başlamak istiyorum. Evlenip yuva kurduktan...

Sayfayı Paylaş