2 3 gün adet gecikmesi yaşayanlar hamilelik şüphesi var mı

Guldenbehiye

Yeni Üye
Üye
2 3 gün adet gecikmesi yaşayanlar hamilelik şüphesi var mı

2 3 gün adet gecikmesi yaşayanlar

MERHABA :
adet gecikmemin 2.gününde diyim göğsümde agrı uyku hali yorgunluk sık idrara çıkma yanma aşırı iştah ve karnımda şişlik miğde yanması var ama geçen ay kimyasal gebelik geçirdim adet gecikememin 2. günündeyim ve adet belirtim hiç yok gün içerisinde öğle vakti test yaptım tek çizgi çıktı sizce hamile olabilirmiyim kan testi yapmalımıyım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
MERHABA :
adet gecikmemin 2.gününde diyim göğsümde agrı uyku hali yorgunluk sık idrara çıkma yanma aşırı iştah ve karnımda şişlik miğde yanması var ama geçen ay kimyasal gebelik geçirdim adet gecikememin 2. günündeyim ve adet belirtim hiç yok gün içerisinde öğle vakti test yaptım tek çizgi çıktı sizce hamile olabilirmiyim kan testi yapmalımıyım ?

Profilimden de yöneltmişsiniz sorunuzu.Yarın hcg testi yapın net sonucu alırsınız.

Selamlar hayatım belirttiğin belirtiler hamileliğe benziyor adet gecikmende var beta hcg kan testi daha mantıklı olacaktır. İki gün geçen adet ile hamilelik ortaya çıkmayabilir çok yeni oldğundan dolayı. Aşağıdan beta hcg testi ile ilgili tüm bilgiler mevcut hamilemiyim diyor isen net sonuç bu hayatım.

Geri