Hamilelik testi C ve T Noktaları silik çizgi hamile miyim ?

K

kdrybs

Forum Okuru
Hamilelik testi C ve T Noktaları silik çizgi hamile miyim ?

Hamilelik testi C ve T Noktaları silik çizgi hamile miyim ?​

Kızlar herkese selamlar gebelik testi yaptım bugün. Bu hamilelik testi yaptıktan sonra da kızlar ben yaklaşık olarak 6-7 dakika bekledim. C ve T noktaları ortasında tek bir çizgi meydana geldi. Cye daha yakın görünse de emin olamıyorum. sizce sonuç nedir? Yani hamilelik testi silik çıktı diyebiliriz tam da emin değilim ama gölge şeklinde silik çıktı acaba hamilemiyim kızlar ne diyorsunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar ilk beş dakikada sonuç almışsınız ve muhtemelen ikinci çizgiyide soluk yani belli belirsiz görmüşsünüz. Buradan çıkacak tek sonuç sizin hamile olduğunuzdur. Yani bize göre kesinlikle hamilesiniz. Tam olarak nasıl emin olabilirim diyor iseniz lütfen kan testi yaptırın. Saygılar.

Bu arada bizler iste olarak uzun yıllardır yayındayız ve doğru olarak yapılan hamilelik testlerinde beliren ikinci çizgiyi hamilelik olarak kabul ediyoruz. Ayrıntılı olarak aşağıda yer alan konuda gebelik testi silik çıkan kadınların yorumlarını görebileceksiniz lütfen inceleyin ama kesin sonuç için bhcg testi şart hayatım.

Bhcg testi nedir nerede yapılır sonuç kesin midir diye düşünüyor iseniz evet diyebiliriz sizlere. BETA HCG KAN TESTİ SONUCU YÜZDE YÜZ KESİNDİR asla yanılma olmaz. Bu testin sonucuna göre hamileliğiniz var ise çıkacak değerlerin ne anlama geldiğini de aşağıdan takip edebilirsiniz. Ayrıca sorularınız olur ise lütfen ulaşın bize.

Geri