Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hamilelik Testleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Hamilelik Testleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GEBELİK (hamilelik) TESTLERİ

GEBELİK (hamilelik) TESTLERİ

tüp bebekte gebelik testi ne kadarlık hamileyim tüp bebekte idrar testi bebek gebelik ikiz gebelikte beta hcg değerleri GEBELİK (hamilelik) TESTLERİ Gebelik rahim içinde (dış gebelik durumunda tüplerde ya da karın boşluğu gibi bir yerde) yerleştiği andan itibaren trofoblast hücreleri tarafından HCG (Human chorionic gonadotropin) adı verilen bir hormon salgılanmaya başlanır. Normalde kanda ve...
  2. Hamilelikte Yaptırılması Gereken Testler

Hamilelikte Yaptırılması Gereken Testler

hamilelik, nedir, testleri, nelerdir, hakkıdna bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gebelik öncesinde ve sırasında yaptırmanız gereken testleri biliyor musunuz? Hamilelik sırasında hangi testleri yaptırmak gerekir? Hamilelikte yapılan şeker taraması nedir? İkili test nedir ve neden yapılmalıdır? Üçlü test nedir, ne tür bulgular verebilir? Tarama testiyle down sendromlu...
  3. Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir

Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir

Selam arkadaşlar. Hamileyim ve bu konuda siz hamile bayanlardan yardım almak istiyorum. henüz ilk gebeliğim ve Hamilelikte Yapılan Testler hakkında bilgim hiç yok. sizden ricam Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir bu konuda tecrübelerinizi ve bilgilerinizi banada yazın.
  4. hamileliği test yapıp negatif çıkanlar

hamileliği test yapıp negatif çıkanlar

Slm arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen yaklaşık on gün önce göğüslerim ağırmaya başladı hala da ağırıyop kasiklarma iğne batar gibi batıydu acı ve çok aşırı sarı akıntım var adetme 5gün var ben test yaptım ama negatif çıktı sizce yanılma payı varmı
  5. Hamilelikte yapmanız gereken önemli testler

Hamilelikte yapmanız gereken önemli testler

Anne adayları hamilelik döneminde hem kendi sağlıkları hem de dünyaya gelecek bebeklerini sağlığı için bazı testler yaptırmalıdırlar.Anne adaylarının hamilelik döneminde mutlaka yaptırmaları gereken 9 önemli test; Periodontal İnceleme: Periodontal inceleme diş etlerinin enfeksiyonlara ve rahatsızlıkara karşı incelenmesidir. Bu testler diş ve damak iltihaplarının teşhisi için önem taşır....

Sayfayı Paylaş