Etiketler:
  1. Elifersoy

Elifersoy Forum Okuru

Hamilelik

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında Elifersoy tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar! 11. Haftada gebeliğin vajinal ultrasonda görünmemesi mümkün mü?

Hamilelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erken hamilelik

erken hamilelik

merhabalar kızlar Yazdıklarınız okuduktan sonra bende yazmaya karar verdim. son regli dönemim 10.11.2015 de geçirdim son günlerinde kahverengi lekelenmeler oldu ama fazla üstünde durmamıştım. Şimdi ise göğüslerimde hafif hassasiyet ve kasık ve bel ağrısı çekmekteyim sanki regli olacakmış gibi... Soğuklardan olabilir mi ? Yoksa erken hamilelik olabil mi? Yorumlarınızı bekliyorum Kızlarrrr
  2. Hamilelik

Hamilelik

Merhaba hanımlar benim adetim 9 gündür gecikti ilk defa böyle bişey oldu evlendiğimizden beri,çünkü füzenli adetim oluyordu,idrar testi negatif cıktı dün kan testi yaptırdım yarın alıcam sonucu bütün hamilelik belirtileri var yorgunluk halsizlik uyku hali mide bulantısı baş dönmesi,adet olucakmiş hissi,ama korkuyorum kan testi negatif çıkarsa diye adeti gecikip idrarda negatif çıkıp kan...
  3. Hamilelik endişesi

Hamilelik endişesi

Mrb 24 yaşındayım nişanlım la adet olmadan 1gün önce birlikte olduk adetimin ikinci günü şiddetli ağrıdan sonra et parçası gibi bişey geldi bu konuda bni bilgilendirir misiniz acaba ??
  4. hamileliğim boş gebelikmi

hamileliğim boş gebelikmi

beyza hanım benim adtim 12 gün geçti test yaptık 380 çıktı doktor keseyi göremedi sizce boş gebelikmi?
  5. Hamilelik

Hamilelik

Kızlar hamileyim. Bebeğim çok küçük olduğu için ultrasonda gözükmüyor. Allahım olmayanlara da versin.Amin.

Sayfayı Paylaş