Hamilelikte kabızlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabızlık

Kabızlık

kabızlık sabun kabızlığa sabun kabızlıkta için KRONİK KABIZLIK Kabızlık terimi; az miktarda,sert kıvamda,seyrek ve güç dışkılama olarak algılanabilir.Dışkılamada güçlük,dışkılama sonrası boşalmamışlık duygusu gibi normal süre ve kıvamda dışkılama olmasına rağmen bazı hastalar tarafından yanlışlıkla kabızlık olarak değerlendirilip kendince , bilinçsizce tedaviye başlayan bir çok kişi vardır.Bu...
  2. Hamilelikte kabızlık hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler

Hamilelikte kabızlık hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler

gebelikte lavman ahmet maranki hamilelikte kabızlık Sevgili melekler,gebeliğin getirdiği bir diğer sıkıntıda kabızlıktır.Hamilelik döneminde bir çok anne adayı kabızlık ve şişkinlikten şikayetçidir, peki kabızlık sorununu nasıl çözebiliriz? Kabızlık bebeğimize zarar vermeden neler yapabiliriz? Umarım gebelik süresince bu bilgiler işinize yarar. GEBELİKTE KABIZLIK YAŞAYANLAR Kabızlık...
  3. hamilelikte makat çatlağı ve kabızlık sorunu çeken varmı?

hamilelikte makat çatlağı ve kabızlık sorunu çeken varmı?

Merhaba.5 aylık gebeyim ve çok fena kabızım.Çok acı çekiyorum.Üstelik makatta çatlak da var.Drum sadece uyuşturucu krem verdi, bunun haricinde yapabileceğim ne var?Ben nasıl dayanacağım?Yediğime de o kadar dikkat ediyorum.Başına böyle birşey gelmiş olan var mı ? Yardımcı olun lütfen..;((
  4. kabızlık

kabızlık

kabızlık için kesin çözüm nedir arkadaşlar lütfen yardımcı olun....
  5. Hamilelikte kabızlık sorunu

Hamilelikte kabızlık sorunu

Arkadaşlar benim yaklaşık 2 haftadır kabızlık sorunum var ve bebeğim fazla hareket etmiyo acaba kabızlıkla ilgisi olabilir mi yada az hareket etmesi normal mi

Sayfayı Paylaş