Hamilelikte karın ağrısı yaşayan kadınlar

Merhaba benim geçen ay adetim 1 hafta geçti sonrasında 3 gün pembe akıntı geldi kesildi mide bulantılarım ve istifra var göğüslerim çok ağrıyo ve beyaz sıvı geliyo test yaptım 2 sefer negatif çıktı sonrasında kan tahlili yaptırdım onda da gebelik çıkmadı sizce neden olabilir?

Merhaba, döngü değişimleri, gecikmeleri sadece gebelikten dolayı olmaz. Hormonal yada rahim kaynaklı bir sorun değişimlere neden olabilmektedir. Test sonuçlarıız da gebelik lehine değil. Kadın doğum uzmanına görünüp muayene olmanızda fayda var.Yapılacak fiziki muayene ve tetkitlerle durumunuz netlik kazanıcaktır.

Merhaabalar bn 4 aylik evliyim 2 aydir adet görmüyorum gecen ay doktora gittiğimde gebelik görünmüyor iltihap var dedi ilaçları kullaninca iyi oldum bu ay bitmek uzere ve ben hala olmadim bi kac gündür kasıklarımda aşırı derecede ağrı var belim ağrıyo ve kndimi sürekli uykulu ve bitkin hssediyorum sizce bu normal mi bna yardımcı olursaniz cok sevinirim

Merhaba, belirtiler gebelik lehine görünsede yanıltıcı olabilir. Kullandığınız ilaçlar yada rahatsızlığınız gecikmeye neden olabilir. Öncelikle tedbiren gebelik testi yapın. Sonuca göre de doktorunuzla iletişiime geçin..

Hamilelikte karın ağrısı, hamileliğin ilerleyen dönemlerinde ortaya çıkabilir ve hamileliğin normal bir parçasıdır. Hamilelikte karın ağrısı, rahim büyümesiyle ortaya çıkar ve bu ağrı hamileliğin ilk haftalarında ortaya çıkan bir belirti değildir. Hamilelikte karın ağrısı, rahim büyümesiyle ortaya çıkan bir ağrıdır ve hamileliğin ilerleyen dönemlerinde daha sık görülür.

Hamilelikte karın ağrısı, hamileliğin normal bir parçasıdır ve bu ağrı genellikle hamileliğin ilk haftalarında ortaya çıkmaz. Hamilelikte karın ağrısı, hamileliğin ilerleyen dönemlerinde ortaya çıkan bir ağrıdır ve bu ağrı hamileliğin ilk haftalarında ortaya çıkan bir belirti değildir. Hamilelikte karın ağrısı, hamileliğin normal bir parçasıdır ve bu ağrı genellikle hamileliğin ilk haftalarında ortaya çıkmaz.

Geri