Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

merhaba birşey sormak istiyorum normal adetim 5 inde olmam gerekıyordu bu ayın 9 unda adet oldum 3 gun surdu normalden daha acık reklıydı basta daha sonra cok kahverengı oldu ve tekrar rengı acılarak adetım bıttı. adet olmadan once agrılarım vardı yaklasık 10 gun once basladı mıde bulantım bazı seylerden tıksınme gıbı seyler oldu halsızlıgım mıde bulantım agrılarım (sık olmasada) gogus hassasıyetım devam edıyor sızce hamıle mıyım ? yardımcı ollur musunuz

Merhaba, adetin 2-3 gün sürmesi normaldir. Her zaman aynı miktarda yoğunlukta gerçekleşmeyebilir.Her dönem adet öncesi septomları da yaşamayabilirsiniz. Tedbirli olmakta fayda var. Kuşkunuzu gidermek adına yine de gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

Merhaba
Benim bu ay adetim bir gün gecikti ve normalde 5 gün süren adetim iki gün sürdü.
Acaba üstünemi gördüm yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba, mens döneminde zaman zaman 1-2 günlük gecikmeler olabilir , mensin 2-3 gün sürmesi de normaldir. Yerleşme kanaması mens gibi yoğun olmaz bir kaç damladan ibaret lekelenmedir. Kanamanız lekelenme şeklinde olduysa ve yoğun olmadıysa tedbiren gebelik testi yapın.

Merhaba
Benim bu ay adetim bir gün gecikti ve normalde 5 gün süren adetim iki gün sürdü.
Acaba üstünemi gördüm yardimci olursaniz sevinirim

Valla olabilir ama bazen iki gün adet olmak normaldir. Her ay zaten kanama miktarı aynı olmuyor yada bir takım durumlardan etkilenebiliyoruz. İyisimi sen gebelik testi yap . Test hamile olup olmadığın hakkın da bilgi verecektir .

adetim gününden 3 gün önce geldi ve çok az açık pembe bir lekelenme oldu sadece. sonrasında 4 gün geçti ve hala hiçbir şey yok. buna benzer bir durum yaşayanlar ya da bir fikri olanlar????

adetim gününden 3 gün önce geldi ve çok az açık pembe bir lekelenme oldu sadece. sonrasında 4 gün geçti ve hala hiçbir şey yok. buna benzer bir durum yaşayanlar ya da bir fikri olanlar????

Adetin 3-4 gün erken başlaması normaldir. Fakat anladığım kadarıyla adetiniz tamamiyle gerçekleşmemiş. Kısıtlı bilgi verdiğiniz için sorunuzu neye istinaden sorduğunuzu bilmiyorum. Bu nedenle öncelikle gebelik testi yapmanızı sonuca göre de bir kadın doğum uzmanına görünmenizi öneriyorum.

Benim adet düzensizliğim var. Genelde hep gecikir(30-40-50) ve 5gün sürer ilk gün ağrılı olur.
İlk defa 18gün sonra kanamam oldu. normal adet kanamamdan azdı aralıklarla oldu rengi açıktı, hiç ağrım olmadı ve 4gün sürdü. Bunun nedeni ne olabilir? Bu üstüne görme olabilir mi?

Merhaba, Adet düzensizliğinizin olduğun dan söz etmişsiniz. + kanamanız 4 gün sürmüş. Üstüne görme kanaması yoğun olmaz bir kaç damladan ibaret bir lekelenme dir. Erken adet olmanızın bir kaç nedeni olabilir. Buda ancak hekim muayenesi ve tetkitleri ile teşhis edilebilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.

Benim adetim hep gününde olurdu 5 aylık evliyim bebek istiyoruz bu ay üç gün önce oldu ve kahverengi leke geldi dördüncü gün normal adet gibi gelmeye başladı hamile olabilir miyim

Geri