Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Merhaba hanımlar ...
Benimde kafam Cok karışık...normalde adetim hep 30-34 arası olurdu.
Ama bu sefer erkenden geldi acaba yerleşme kanaması mı???
En son adetim 20.08.2014 oldum
Ve bugün bir kaç saat önce aniden wc'ye giderken adet oldugumu fark ettim henüz adet diyemem leke seklinde oluyorum.
Bir kızım var 3 yaşında ikinci bebişi istiyoruz bu ay çalısmalara başladık inşallah gebelik vardır :)

Merhaba ben yeni katildim aranıza :) haziranda kürtaj oldum bebisimi kaybettim 3 aylikken karnimda olmus malesef.Cok uzuldum Allah im kimseye bu aciyi gostermesin :( korunmam gerekiyodu bi sure korundum 2 ay boyunca o surede adetim duzenli geldi 20 sinde hep , korunmayi biraktik yeniden hamile oluyum diye cok istiyorum cunku bu ay gun hesaplarken bugn adet oldugumu gordum 2 gun varken yikildim resmen mide bulantilarm vardi baya belki demistim iste.. nette arastirirken bu siteyi gordum acaba bende ustune gormus olabilirmiyim kii ? Aydinlatirsaniz beni cok sevinirim kafam cok karistii :/

Meraba arkadaslar...
Midem bulaniyor.
Sık idrara cikiyorum. Halsizim . Cok esnemem var ... Uykum geliyor.midemde yanma oluyor.kokulara karsi bulantm oluyor... Belimde yogunluklu biragri war karnimda sag ,bacagimda kasiklarimdaa adetim gecikti... 4 gun sonra hasta oldum.ilk gun cok kanamam bardi spnra kanamam azaldi . Acaba hamileyim yardimci olurmusunuz..

merhaba arkadaslar 3yillik evliyim 2aydir cocuk istiyoruz gecen ay adetim gecikmisti beta hcg yaptirdik negagif cikti bu ay yumurtlama doneminde birer gun arayla 4defa iliski yasadik ates olcme yontemiyle bulduk yumurtlama zamaninida 2gun sonra goguslerim acaip buyudu sisti ve hassaslasti
bacaklarim,ayak bileklerim,belim ooyle agridiki hala agriyor 22 gundur sag bacagimdada kasilma oluyor ara ara 2 gun gecikti ben tam sevinirken adet oldum ama buseferki adetim farkli normalden cok fazla kan geliyor ve siyah pihti pihti bugunde adetimin 4.gunu acaba ustune gorme olabilirmi lutfen bana yardimci olun bunun gibi seyler yasayip hamile kalan varmi cok mutsuzum saglikli ikiz ucuz bebeklerimiz olsun istiyorum

Cumartesi günü adet oldum ama normal adetimden 6 gün önce hç bi fark yok sadece biraz daha az bugun 3. Günüm ve hala Devm ediyo ve içimden bi ses hamile olabileceğimi söyledi test aldm negatif cıkdı ama bu bni tatmin etmedi hmn kan testne gttim ve öğrendim ki 1 haftalık hamileym ama doktorlar kanamam oldugundan dolayı bna hc bişi yapmadı ve fazla umutlanmamamı düşedebileceğini şöyleydi lütfen dua edin bna düşmesin bnm ona cok ihtycm var kanamam olduğu için de doktor bni muayene bile etmedi bitmesi gerekiyormuş kontrol edebilmesi için bni lütfen lütfen dua edin bnm için..

Adet oldum ama karnimda şişlik agri sabahlari azda olsa bulanti istahsizlik veya çok fazla yemek yemek ihtiyacı oluyor... Hamile olabilir miyim

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2 aydır evliyim hep adetim düzenli oluyordu dün adet oldum Ama öncekilerden farkli dün bir bugün iki çok az oldu bu gün daha az oldu 4-5 damla falan kokusuz ,midem bulanıyor halsizlik var üzerimde arada sırada başım dönüyor sürekli uyumak istiyorum acaba hamile ola bilirmiyim hiç böyle olmuyordu adetim 4-5 gün sürüyordu ama bu gün ikici günü çöz az oluyor benim gibi olanlar varsa lütfen bana da yardım edin.?!

Dinara anlattıkları na göre hamile olma ihtimalin var. Dr a gozukup kanda gebelik testi yaptir kesin sonuç. En azindan var mi yok mu ogrenirsin ve kafan da soru işareti kalmaz. :)

Arkadaslar bnm adet tarihime 2 gun var acik pembe gibi reng geliyo hamilemiyim degil miyim bilmiyorum adet olmam icin hic bir belirtim yok siz ce hamile miyim ustu me mi goruyorum yardim edin nolur

Geri