hamilelikte üstüne gören hanımlar buraya.....

Konu, 'Gebelik' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.242
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, Yoğun kanamanızın olması gebe olmadığınızı gösteriyor. Düşük şüpheniz var ise Hcg testi yaparak bunu öğrenebilirsiniz.

2. Canan fındık

Canan fındık Forum Okuru

Kızlar bende gecen ay ayin 11 de adet olcama ayin 24 dünde adet gördüm ve bu ayda adet günümde bir iki damla kan geldi gögüslerimde kasinti var hic böyle olmazdi acaba hamemiyim bilgilendirseniz yarin hastaneye gidecem inş.. Hamişimdir

3. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.242
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,
    Önceki mens döngünüzde gecikme ,sonraki mens döneminde ise kanama miktarında azalma söz konusu. Gebe olabilirsiniz, hormonal probleminiz olabilir, rahim kaynaklı bir sorun olabilir. Hekime görünüp muayene olmanız da fayda var..

4. Meri2005

Meri2005 Forum Okuru

Merhaba ayın 4 ünde çatlatma iğnesi oldum bugün ayın 15 i regly oldum daha önce çatlatma iğnesinden 15 gün sonra regly olmuştum üstüne görme olabilirmi

5. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.242
    Ödül Puanları:
    113
    Bunu anlamanın tek yolu test yapmak. Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

6. sinem demir

sinem demir Forum Okuru

mrb kızlar bn normlde 7 gun adet goruyordum ama bu sefer adetim 3 gun ve bi kanamam iyi gidiyrdu ve bi duruyrdu bu neden öyle oluyo bisey dermisinz yaa ne yapmalıyım

7. sinem demir

sinem demir Forum Okuru

sizce hamilemiyim bide kanamam yarı açık renk kırmızı yarıda siyah neden byle

8. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.242
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , mensin 2-3 gün sürmesi normaldir. Durumunuz da anormal bir durum yok. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum ama içinizin rahat etmesi açısın dan gebelik testi yapabilirsiniz.

9. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    bende adetimin 1.ve 2.günü pembe leke gördüm...3.günü adet oldum...bugün 6.gün yok gibi bakalım devam edicekmi...normalde 8 9 gün sürüyo..3 ped değiştirdim...1inde pembe lekeli olduğu için.varmı böyle bi durum yaşayan

10. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    bende adetimin 1.ve 2.günü pembe leke gördüm...3.günü adet oldum...bugün 6.gün yok gibi bakalım devam edicekmi...normalde 8 9 gün sürüyo..3 ped değiştirdim...1inde pembe lekeli olduğu için.varmı böyle bi durum yaşayan

11. HemşireniZ

HemşireniZ Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Reglin ilk günü lekelenmeyle başlar. 2-3. günü bazı bayanlarda yoğunlaşır. Yani normal bir süreç yaşamışsınız . Gebe olduğunuzu düşünmüyorum fakat tedbir amaçlı yinede test yapın.

küçükmelek123 bunu beğendi.
  12. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    pembe lekeyle adetim hiç başlamamıştı...o yüzden şüphelendim..teşekkürler

13. ipeğim33

ipeğim33 Forum Okuru

beyza hanım adet günümd esadece 1 damla pembe leke galdi bugün 4. gün adetim başlamadı klomen tedavisi olmuştum hamile olabilirmiyim?

14. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.242
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, bu durumda akla ilk gelen gebelik . Bugün hcg testi yaptırın net sonucu alırsınız . Sonucu bizimle paylaşın lütfen.Hayırlı haberlerinizi almayı diliyorum.

hamilelikte üstüne gören hanımlar buraya..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üstüne adet gören var mı??

üstüne adet gören var mı??

üstüne görenler üstüne adet görenler gören varmı adet gören var mı üzerine görme arkadaşlar üstüne gören var mı? varsa bildiklerini yaşadıklarını yazar mı??? lütfeeeeeen bekliyorummmmm:esra:
  2. üstüne adet gören var mı?

üstüne adet gören var mı?

üstüne adet görenler üstüne adet gören var mı görmek nasıl olur gören hayvanlar Herkese selam üstüne adet goren varmı nasıl oluyor normal adet gıbı mı yada az mı merak edıyorum..yazarsanız sevınırım
  3. Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

üstüne görenler üstüne gören varmı hamile olup adet görenler görme yaşayanlar Kızlar,üstüne görme olayı denen bişe varmış hamile olduğun halde,adet görebiliyomuşsun.Bende bu ay adet oldum ama çok az geldi yani normalde 7 güne kadar süren adetim 4 gün falan sürdü ve yine normalde yoğun olarak süren kanama az geldi.Ya bilemiyorum olabilir de olmayabilir de ama bu olayı yaşayan bilen varsa kaç...
  4. çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı

çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı

kızlar ben yumurta takibi yaptırdım menegon iğne ve sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum iğneden 19 gün sonra regli oldum 2 gün az oldum sonrasında siyah ile kahveye yakın akıntım oldu.bendeki değişiklik iştahım çok açıldı kilo aldım göğüslerimde sızı ve sıkınca süt geliyor unutmadan tedavisiz bir kızım var kızıma kardeş isteyince olmadı dktr gidince pko olduğumu söyledi 2 ay ilaç daha...
  5. Şiddet Gören Kadınlar Buraya!

Şiddet Gören Kadınlar Buraya!

bu konu eşinden şiddet gören kadınların yaşadıkları şiddet hakkında genel bilgiler içermektedir. 8 Mart Dünya kadınlar günü öncesi böyle bir topik açma gereğini duydum... Ne yazık ki şiddet sadece Türkiye'de değil Dünya nın birçok ülkesin de kadınlara uygulanan çağ dışı bir olaydır. Bir hayvan bile şiddeti hak etmezken maalesef kadına uygulanan şiddeti şahsım adına esefle kınıyorum... Bu...

Sayfayı Paylaş