Adetim 7 gün gecikti kasıklarım ağrıyor kızlar hamilemiyim dir?

YENİ ÜYE

Yeni Üye
Üye

selam arkadaşlar... ben 2 yıllık evliyim. bebeğimiz olsun çok istiyoruz. 7 gün adetim gecikti ve kasık ağrılarım bir haftadır devam ediyor. sadece kahverengi akıntı geliyor. 4 gün gecikince gebelik testi yaptırdım sonuç negatif çıktı. halen regl olmadım ve ağrılarım devam ediyor. size hamilemiyim dir?

Merhaba her mens gecikmesi gebelik lehine değil.Çubuk testler hatalı sonuç verebilir HCG testi yapın ve sonuca göre lekelenmeniz için jinekoloğa görünün

Selamlar hayatım adetin baya gecikmiş kahverengi akıntı için sana bir konu vereyim ona aşağıdan bak ama kafama takılan senin yaptırdığın hamilelik testinin sonucunun negatif çıkması. Yani hamilelik olsa mutlaka çıkardı.

Her ne kadar hamilelik belirtileri yaşıyor olsan da sonuçta hamilelik testi negatif diyor üzgünüm ama hamile değilsin hayatım. Sen tedbiren gene de istersen bir beta hcg gebelik testi yaptır olaki yanlış yapmışsındır ( tüm hamilelik testlerinin sonucu yüzde yüze yakındır ) gene de bir bak istersen.

BETA HCG TESTİ YÜZDE YÜZ SONUÇ VERİR

Sen bilgi sahibi misin bilemiyorum ama tüm kadınlar tüm dünyada kandan bakılan hamilelik testi yaptırıyorlar. Sıfır hata hayatım bilgiler aşağıda bak istersen.

Geri