Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Lutfen banada bir bilgi verin ben 8 aylık evliyim her ay düzenli olarak 21 gün regl olmazdım ama bu ay 3 gunluk gecikmem var migde ve karsigima arada sancı giriyor ve çok hafiften migde bulantim var afedersiniz ama idrarımı yaptığımda köpük oluyor acaba hamile miyim test yapsam sonuç kesin çıkarmi ? Allah rızası için yardım edin simdiden Allah razı olsun

Selamlar, Rabbim isteyen her kese nasip etsin. Düzenli olarak adetiniz var ise ve dediğiniz gibi gecikmeniz söz konusu ile hemen test yapın sonuç alırsınız. Üç gün geçtiğini söylemişsiniz bence hemen gebelik testini yapın hamilelik var ise yüzde yüz çıkacaktır. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz :)
 
N

nisanyagmuru22

Forum Okuru
selam arkadaşlarım ben de hamilemiyim diye düşünmeden kendimi alamıyorum benim adetime 4 gün var ve bu konuda yazan belirtilerin tamamını yaşıyorum. Yarın gebelik testi yapayım mı hamile isem eşime güzel bir babalar günü hediyesi olur ne diyorsunuz test yapsam hamile isem çıkar mı acaba tşk ediyorum.
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar hayatım daha erken ama aslında yapabilirsin de tüm belirtileri yaşıyorum demenden dolayı sabah ilk işin var ise bir gebelik testi yaptırt hamile kaldı isen ortaya çıkacaktır. Umuyorum ve diliyorum ki, müjdeli haberi eşine verirsin. Tüm babaların da babalar gününü kutluyorum :)
 
Z

zilhiccem

Forum Okuru
Selam arkadaşlarım ben de aranıza katılmak istiyorum hamile olmayı o kadar istiyorum ki anlatamam sizlere burada yazdığınız belirtiler var ama sormak istiyorum aslında yazılmış ama gene de kalbimi ferahlatmak içni sormak istiyorum şimdi benim adetime 5 gün var bvöyle içim kıpır kıpır karnımda kelebekler pıt pıt atmalar var ne zaman yapayım bu hamilelik testini ne diyorsunuz
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bitanem selamlar umarım sen de isteyen her kes gibi bebeğine bir an önce kavuşursun. Umarım yaşadığın ve hissettiklerin senin hamile olduğunu gösteriyordur. Şimdi kaç gün var demiştin evet gördüm 5 gün demişsin iki gün kala yapabilirsin ama kandan yapman gerekiyor. Ben gebelik testi üzerinden yapalım dersen de mutlaka bir iki gün geçtikten sonra yap testini. Böylece kesin hamileliğin var ise sonuç alabilirsin hayatım. Tekrar selamlar :)
 
Üst