merhaba,ben hamileymişim,adetim 2 gün geçti önce idrar testi yaptım,ikinci çizgi silikti,ve hemen bi hastaneye koştum:) doktor gebesiniz dedi.Allahım isteyen herkese çifter çifter versin inşallah..

ayyy ne güzel cnm yaaaaa Allah seni sevindirmiş bizide sevindirir inş senin adına cok ama cok sevindim cnm

merhabalar ben yeni katıldım aranıza bende bebiş isteyenlerdenim bişi sormak istiyorum sizlere idar testi yaparken ilk 2 çizgi çıktı sonradan teke düşdü sizde hamişmiyimm?? ben anlayamadım

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza bende bebek isteyenlerdenim bugun idrar testi yaptım ilk 2 çizgi çıktı gözküüodu hafif silik sonra çizgi teke düşdü sizce hamişmiyim lütfen biri cvp versinnn????:((((((

slmmm ben bişi sormak istiyorummm yeni katıldım aranıza bn idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı snradan çizgi tke dönüşdü anlayamadım sizde hamilemiyim?????

slmmm ben bişi sormak istiyorummm yeni katıldım aranıza bn idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı snradan çizgi tke dönüşdü anlayamadım sizde hamilemiyim?????

slm taça,adetin kaç gün gecikti cnm bi test daha yap bakalım olmadı en güzeli kan testi yaptır bence olabilirde olmayabilirde idrar testleri kesin sonucu herzaman vermiyo diye biliyorum ...

Geri