muti en basından beri okudum başına gelenleri cok üzüldüm çok gecmiş olsun basın sağolsun en son test yaptırcaktın merak ettim sonuç ne yaptırdınmı hamilemisin?

geçtimiz hafta sonu gittim doktora rahim duvarında kalınlaşma var büyük ihtimal hamilesin dedi benim doktorum sorun olmaması için allan bakmio yırtılma riski var die keenin bu hafta sonu gidicem tam belli olucak dua edin kızlar hamiş olalım hepimiz lütfennnnnn

inşallah hayırlı haberler alırsın benimde ayın 14ün adetim kaç aydır hüsran yaşıyoruz banada dua edin bu ay hamile kalmış olayım

canım inşallah hamilesindir ama adet günün gelmeden idrarda cıkması imkansız varsa kanda cıkar dayanamıosan saglık ocagına git kan testi yaptır ve idrarda 10 dkdan sonra olusan çizgiler gecersiz sayılıyor çünkü benmde başıma aynı şey gelmişti doktorum bunları söyledi. rabbim hepimize hayırlısla bebiş versin

inşallah canım bende ayın 14 ünü bekliyorum tek kasıgımda agrım var kabızmısım gibi bende kaç aydır aynı seyleri yasadıgım için bu ayda pek ümitlenmiyorum ama dediğin gibi inşallah bu ay ikimizde mutlu haberler alırız benii bilgilendirirsen sevinirim

cnm bende 9 aylk evliyim bizde 4 aydr korunmuorz aynı dediğin bizde yumurtlamaya dikkat ettik en son 7 şubatta regl oldm 24 şubatta akıntıyla beraber kan olarak 3 gün süren bişey yaşadm 4 gün var bakalm sonuç ne ve kasıklarımda yumutlamadan beri geçmeyen ağrım var ve 1 haftadr iştahsızım pek sanmıorm hamile oldğmu ama Allah büyüktür bakalımmm inş ikimizde hamileyzdr ;)

inşallah canım bende ayın 14 ünü bekliyorum tek kasıgımda agrım var kabızmısım gibi bende kaç aydır aynı seyleri yasadıgım için bu ayda pek ümitlenmiyorum ama dediğin gibi inşallah bu ay ikimizde mutlu haberler alırız benii bilgilendirirsen sevinirim

geçtimiz hafta sonu gittim doktora rahim duvarında kalınlaşma var büyük ihtimal hamilesin dedi benim doktorum sorun olmaması için allan bakmio yırtılma riski var die keenin bu hafta sonu gidicem tam belli olucak dua edin kızlar hamiş olalım hepimiz lütfennnnnn

inşallah hayırlı haberler alırsın benimde ayın 14ün adetim kaç aydır hüsran yaşıyoruz banada dua edin bu ay hamile kalmış olayım

muti ben senin yazılarını okumustum gecen gün ve inan cok üzüldüm.ins ALLAh gönlüne göre verir ve bebeğin oldugunda sağ salim kucağına alırsın.tabi bizde :)

ben ayın 11 ine aybası olmustum. 14 gün öncesinden sol kasıkta tuaf ağrılarım baslaı sanki birsey var oynuyorgibi ve onunla beraber geceleri uyamıyorum ve halen bu belirtiler var hasta olmama daha 6 -7 gün var gögüslerimde agrı yok sizce hamile miyim yada test yapayım mı cevap verirseniz sevinirim dün bu mesajı yazmıstım bugün tam 5 gün var rahatsızlığıma inşallah olmam diyorum dayanamadım test yaptım 4 saat sonra baktığımda biri tam biri silik kırmızı cizgi vardı sence hamile miyim canım ?

SONRA bugun de test yaptım ama negatif ve adet sancısı cekiyor gibi ara ara sancım oluyor önce sol day dı şim di aara ara ikisinde de oluyor adetime simdi 3 gün var cok sassrdım hiçbir sey anlamıyorum gögüslerim agrırıdı o da agrımıyor ve cok az akıntım var bugün biraz da kasıntım ?cevabını bekliyorum canım benim

Geri