Merhaba kizlar benim adetime 12 gun var meraktan bugun test yaptim ikinci cizgi cok belirgin cikti emin olamadim erken gebelik testi aldim onda da silik cikti bu kadar erken ikinci cizginin cikmasi olur mu bide iki gun sonra kanda baksam dogru sonuc verir mi :(

Merhaba kizlar benim adetime 12 gun var meraktan bugun test yaptim ikinci cizgi cok belirgin cikti emin olamadim erken gebelik testi aldim onda da silik cikti bu kadar erken ikinci cizginin cikmasi olur mu bide iki gun sonra kanda baksam dogru sonuc verir mi :(

Merhaba boşuna test yapmayın..Mensiniz de gecikme olursa en az 3 gün o zaman test yaparsınız.

agustos ayinin basinda iliskiye girdim iliskiden bir hafta sonra falan adet olmam gerekiyordu olmadim ama cok az kanamam oldu kahverengi daha sonra eylul ayinin ikisinde regl oldum ama daha oncekilerden daha az kanamam vardi yine de bir hafta surdu ilk iki gun daha fazla normal regl seklinde ama benim normalde cok fazla oluyordu goguslerimde agri cok fazlaydi hic goguste agri problemi yasamazdim regl bitince agri bitti iki hafta sonra yine basladi agrim akintim oluyor otuz bes gunde bir regl oluyorum normalde bu hafta olmam gerek limon testi yaptim cokup cokmedigini anlayamadim lutfen yardim edin nasil anlayabilirim hamile olup olmadigimi cok acil lutfen cevap verin

agustos ayinin basinda iliskiye girdim iliskiden bir hafta sonra falan adet olmam gerekiyordu olmadim ama cok az kanamam oldu kahverengi daha sonra eylul ayinin ikisinde regl oldum ama daha oncekilerden daha az kanamam vardi yine de bir hafta surdu ilk iki gun daha fazla normal regl seklinde ama benim normalde cok fazla oluyordu goguslerimde agri cok fazlaydi hic goguste agri problemi yasamazdim regl bitince agri bitti iki hafta sonra yine basladi agrim akintim oluyor otuz bes gunde bir regl oluyorum normalde bu hafta olmam gerek limon testi yaptim cokup cokmedigini anlayamadim lutfen yardim edin nasil anlayabilirim hamile olup olmadigimi cok acil lutfen cevap verin

Limon testi gibi hurafelerle uğraşmayın gebelik testi alıp yapın

Arkadaşlar benimde adet günüm yarın dayanamayıp test yaptım 2.cisi silik çıktı sizce hamile miyim ??

Merhaba ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul ediliyor. Bazı durumlarda idrar testleri hatalı sonuç verebiliyor.Emin olmak için HCG testi yapın net sonucu alırsınız...

Sadminim , herkesin beklediği ve çok istediği o yanıtı vermeyi inan çok istiyorum. Fakat gerçek şuki , evde yapılan gebelik kitleri hatalı sonuç verebiliyor. Taşınma esnasında sarsılması, darbe alması , tarihinin geçmesin den dolayı. Ayrıca bazı kullanılan ilaçlar da bu test sonuçlarını etkiliyor. Bu yüzden benzer sorulara hep aynı yanıtı veriyorum. HCG testi yapılmasını öneriyorum. Çünkü yanılma payı yok %100 sonuç veriyor. Hayal kırıklığı kimse yaşamasın , tabi umutlar da kesilmesin. Dileyen herkes inşallah anne olsun .

Merhaba Ben 3 gündür koyu sekilde lekeleniyorum ve cok nadir bir damla kadar kan geliyor lekemde kahverengi ve von az. Bende siprayilde var. Bugün Test yaptim lekelenme devam etmesine ragmen negativ cikti. Sonuc dogrumu yada lekelenmenin bitmesinimi beklemem lazim kesin sonuc ala bilmek icin.

Geri