şüpheli mi?????sen şuan hamilesin,çok yeni olduğu için öyle konusuyor doktorlar beta hcg 5 ten yukarısı hamilelik başlangıcı oluyor sen dinlen cnm bol bol.hayırlısı olsun
yaa çok mutlu oldum. inşaallah öyledir.. :) çok teşekkür ederim.. yarın bir daha test yaptıracağım inş..

arkadaşlar merhaba ben hamile olanlara şunu sormak istiyorum çok gaz olurmuş ya peki karnınızda gaz sancısı oluyormu,alt karında mı midede mi?benim 2 haftadır aşırı gazım war 2-3 gündür de gaz sancım oluyo tuwalete girdikten sonra bile geçmiyor,alt karnımda oluyor kasıklarıma baskı yapıyor sizlerin de bu şekilde mi onu öğrenmek istiyorum.bu arada benim durumum da şöyle ki,son adet tarihim 15 aralık,1 aydan önce hiç adet olmam tarihim yoktur adet olcağımı bir hafta 10 gün öncesinden başlayan göğüs ağrılarımla anlıyorum.bu sefer biraz erken başladı 3 ocakta başladı yani 13 gün geçti normalde en geç 10.gün adet oluyorum henüz adet olmadım çok fazla mide bulantım oluyor ama tiksinme şeklnde değil hep karnım açmış gibi hiçbirşey yemiyormuşum gibi,çok acıkıyorum doymuyorum ymek yerken gözüm dönüyor,kasıklarımda hep bir basınç war gibi,bazı günler adet olcakmışım gibi hissediyorum ama olmuyorum.dikkatimi ilk defa çeken,günlerdir kalbim hızlı atıyorvücut ısım yüksek bazen sıtma gibi çok üşüme geliyor bazen birden sıcak basıyor göğüslerim büyüdü we acıyor 3 gün önce test yaptım çok silik ikinci çizgi çıktı ama güwenemedim çünkü çok silikti gebelik olmasada öyle çıkan oluyormuş,şimdi bekliyorum 2 gün sonra tekrar test yapıcam sizler ne düşünüyosunuz benim durumum hakkında? Allah bana we isteyen herkese sağlıklı bebekler wersin inşallah şimdiden teşekkürler..

canım benim;

dediğin belirtilerin aynısı bende vardı3 ayrı test yaptım negatif çıktı adetimin 3. Günü kan aldırdım ertesi günde idrar testi tekrar yaptım ikiininde sonucu pozitif çıktı sendeki belirtileri okuyunca kendi yaşadıklarımı gördüm inşallah sende ben gibi sevinirsin....

Allah isteyen herkese versin:)

hamilemiyim

merhaba,ben hamileymişim,adetim 2 gün geçti önce idrar testi yaptım,ikinci çizgi silikti,ve hemen bi hastaneye koştum:) doktor gebesiniz dedi.Allahım isteyen herkese çifter çifter versin inşallah..

merhaba arkadaslar cumertesi kan testi yaptırdım 11.4 çıktı adetimde geçen ay 16sına olmustum.
ama 2 gundur ıdrar yollarımı usutmusum tuvalete cıktıgımda hafif bir damla damla kan geldı korktum suan ıcın beklıyorum artık ama cok korkuyorumda alllahım herkese hayırlısınn versin inşallah

canım benim;

dediğin belirtilerin aynısı bende vardı3 ayrı test yaptım negatif çıktı adetimin 3. Günü kan aldırdım ertesi günde idrar testi tekrar yaptım ikiininde sonucu pozitif çıktı sendeki belirtileri okuyunca kendi yaşadıklarımı gördüm inşallah sende ben gibi sevinirsin....

Allah isteyen herkese versin:)

cnm çok sağol farkındayım bütün belirtiler hamilelik belirtisi ama bugün yine test yaptım ama çıkmadı,sanki hayal meyal bi çizgi daha war gibiydi ama hala net bi sonuç alamıyorum testlerden,bugün göğüs acılarım başlayalı 14.gün.adet tarihim hep düzensiz göğüslerden anlıyorum ne zaman regl olcağımı,we en geç 10.gün oluyorum normalde.en son adeti 15 aralıkta oldum.bugün ilk defa çok fazla adet sancıları yaşıyorum ben bu sancıları yaşadığım dakika adet olurum normalde ama olmadım hala karnım çok rahatsız kasıklarım da.günlük ped kullanıyorum sanki akıntıda çok hafif kahverengilik oluyor,ama asla kan değil,lekelenme böylemi olur bilmiyorum wücut direncim çok düşük ellerim titriyor bugün hç iyi hissetmiyorum kendimi çok halsizim mide bulantım dewam ediyor göğüslerim çok fazla acıyor bi çok üşüyorum sıtma tutmuş gibi,bir sıcak basıyor bütün belrtiler war psikolojik olamaz gibi geliyor bu kadarı.bakalım inşallah hislerim doğrudur.bide bişey sorcam testte çıkmaması normalmi ki şuan?bana çıkmalıydı gibi geliyor ama bakalım beklicem teşekkür ederim yorumun için gelşmeleri söylerim :)

merhaba .
göğüslerim şuan şiş durumda adetimden öncede böyle oludu.
adetime iki gün var gerçi benim adetim düzensiz geçen ay 18inde oldum ondan önceki ay 6sında. ondan önceki ay 20 sinde bu şekilde düzensizliklerimde var.
7 günde 4 kilo almışım.
ben hayatım boyunca hiç kabızlık sorunu yaşamadım ve 3 gündür o durumdayım. şuan hafifte olsa düzene giriyor sanırım
bulantım baş dönmem yok.
o kadar çok halsizliğimde yok.
eklemlerimde hafif ağrılar ve mide yanmalarım var..
sizce hamile olabilirmiyim??

cnm çok sağol farkındayım bütün belirtiler hamilelik belirtisi ama bugün yine test yaptım ama çıkmadı,sanki hayal meyal bi çizgi daha war gibiydi ama hala net bi sonuç alamıyorum testlerden,bugün göğüs acılarım başlayalı 14.gün.adet tarihim hep düzensiz göğüslerden anlıyorum ne zaman regl olcağımı,we en geç 10.gün oluyorum normalde.en son adeti 15 aralıkta oldum.bugün ilk defa çok fazla adet sancıları yaşıyorum ben bu sancıları yaşadığım dakika adet olurum normalde ama olmadım hala karnım çok rahatsız kasıklarım da.günlük ped kullanıyorum sanki akıntıda çok hafif kahverengilik oluyor,ama asla kan değil,lekelenme böylemi olur bilmiyorum wücut direncim çok düşük ellerim titriyor bugün hç iyi hissetmiyorum kendimi çok halsizim mide bulantım dewam ediyor göğüslerim çok fazla acıyor bi çok üşüyorum sıtma tutmuş gibi,bir sıcak basıyor bütün belrtiler war psikolojik olamaz gibi geliyor bu kadarı.bakalım inşallah hislerim doğrudur.bide bişey sorcam testte çıkmaması normalmi ki şuan?bana çıkmalıydı gibi geliyor ama bakalım beklicem teşekkür ederim yorumun için gelşmeleri söylerim :)

canım;

evde yaptığın testler yanlış sonuç verebilio yada idrarındaki oran tutmadığı için doğru sonucu alami,osun hemen git bir sağlık ocağına kan testi yaptır hem daha rahat olursun...

Ve şunu da sölemek istiorum hamile olduğunu hissediosun ben dediğim gibi 3 test yaptım üçüde negatif çıktı ama biliodum ve bildiğim çıktı

Merhaba benim son adetm 26 Aralık ti hesaba göre 9 Ocak yumurtlama tarihim 8 inde esimle birlikte olduk acaba hamile miyim artık bekleyemiyorum :) test yapsam belli olur mu :dancing:

Merhaba benim son adetm 26 Aralık ti hesaba göre 9 Ocak yumurtlama tarihim 8 inde esimle birlikte olduk acaba hamile miyim artık bekleyemiyorum :) test yapsam belli olur mu :dancing:

Geri