Hamileyim kendimi cok yalniz hissediyorum

Z

Zycy

Forum Okuru
Hamileyim kendimi cok yalniz hissediyorum
Merhaba. İlk defa yaziyorum. Cok yorgunum cok kirgin. 26 haftalik hamileyim. Bir nevi gorucu usulu evlendik ve evliligmn ilk iki ayi cok kotuydu esim eski sevgilisine mesaj attigni gormustum .sonra cok yalvardi yeminler etti asla birseu olmadi bir anlik sinirle boslukla yaptim diye. Hamile oldugumu ogrenince tekrar sans verdim. Bana karsi cok duskun simdi. Yalan soylemem Ama ben aklimdan atamiyorum. Her gun ruyamda goruyorum . Unutmaya calistikca daha kotuleri aklima geliuor. Bu yuzden hicbir sey yokken kavga cikiyor evde . Hamileligim cok agir geciyor kaynanmla evlerimz yapisik yani bir evi ikiye bolduler arada sadece kapi var asla kimse gelip öldummu kaldimmi diye bakmaz. Esim cirpinir durur ama onlarda tik yok. Ben de onlar az grip olsa bin defa sorarim . Herkes esin iyiyse gormezden gel diyor ama olmuyor cok zoruma gidiyor. Dusman gibi bakiyorlar bana. Bir kere bile hamileligmle ilgili yasadgm sikintida arayp sormadilar annem bakti o surecte. O kadar doluyum ki artk esime patladim. Benim yerimi belli et bi kere de bana saygi duyulsndan basladik tartismaya. Hergun aglayarak cirpinarak dusunerej geciyor. Neden diyorum devamli. İnsan olmak neden bu kadar zor. Hangi birini hazmedeym esim tarafindan aldatilmayi mi ailesi tarafindan kabul edilmemeyi mi . Cocuguma gunah hergun siknti problem . Napmaliym blmiyorm artk

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Merhaba, gebelik dönemi çok zorlu bir süreç sadece dış görüntünüzde değil ruhende değişimler yaşıyorsunuz. Hormonların dalgalanmasından dolayı duygu durumunuzda inişler ve çıkışlar olabilir. Gelelim sıkıntınıza arkadaşım kimseye kendini kabullendirmek zorunda değilsin. Varlığınızı başkasının ilgisine bağlamayın. Kavınvalidenizi boş verin eşinizle olan ilişkinize odaklanın. Zamanında bir hata yapmış sonra bunun için bir daha olmayacak diye size söz vermiş. Kafanızdaki olumsuzlukları atmak için eşinizle konuşun. En yakınınızda ki kişi sizi anlamazsa kimse anlamaz. En büyük sıkıntı eşiniz olduğu için ona kaygılarınızı anlatın. Gerekirse bir psikoloğa gidip yardım alın. Kendinizi yalnız hissetmeyin ne zaman isterseniz yazın biz elimizden geldiğince size yardımcı oluruz.

Kendimi yorgun halsiz hissediyorum hamilemiyim ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
benim 6 gün adetim gecti hamilelik belirtisileri hepsi vardı kendimi hamile hissediyr benim 6 gün adetim gecti hamilelik belirtisileri hepsi vardı kendimi hamile hissediyr
benim 6 gün adetim geçti hamilelik belirtisileri hepsi vardı kendimi hamile sanıyordum daha doğrysu öyle hissediyordum ama 6 gün geçtikten sonra kanamam oldu anlamadım eğer adet alacak olsaydm neden bas dönmem gögüslerimin dolgunlasması meme...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 23
Hamile Bir Anne Adayı Kendine Nasıl Bir Yaşam Koşulu Belirlemelidir Burada Hamile Bir Anne Adayı Kendine Nasıl Bir Yaşam Koşulu Belirlemelidir Burada
hamilelikte yaşam koşulu,hamilelikte yaşam koşulları, Hamile anne adayları biliyorum gebelikten dolayı hepiniz hormonlarında etkisiyle...
Gebelik 0
hamile iken kendinizi güzel buluyormusunuz? hamile iken kendinizi güzel buluyormusunuz?
Hamilelikte bakım Hamilelikte ideal kilo Merhaba kızlar Hamile kaldınız ve birçok değişiklik meydana geldi siz kendinizi bu şekilde beğeniyormusunuz? koca göebeginiz sizi mutlu yoksa mutsuzmu ediyor, şayet...
Gebelik 0
kendimi hamile gibi hissetmiyorum kendimi hamile gibi hissetmiyorum
merhaba kızlar hayırlısıyla 6 haftalık hamileyim ammavelakin ne bulantı ne aşermesi ne de uyku halim var doktoruma söylediğimde hiçbişi sölemedi bnm gibi hamileliğinde hiç belirti olmayan oldumu
Gebelik belirtileri 4
Kendimi yorgun halsiz hissediyorum hamilemiyim ? Kendimi yorgun halsiz hissediyorum hamilemiyim ?
merhabalar...bikaç gündür kendimi yorgun halsiz hissediyorum midemde ağrı ve bulantı alt karnımda gerginlik hissi ve belimde ağrı oluyor ve sık sık tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum ani bi hareket yaptığımdada baş dönmem oluyor birde şöyle...
Soru-Cevap 2