hamileyim ve tehlikedeyim :(

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
çok şükür eşimle memleketime yerleştik çok kötü günler yaşadık ama mutluyuz :)
Uzun bir aradan sonra tekrar gelip bize bilgi vermen beni sevindirdi açıkcası:) Eiminim ki zor günler yaşamışsınızdır ama dediğin gibi o kötü günler geride kaldı.. Geçmişe bir sünger çekip önününe bakmanız en güzeli olacaktır Bu arada oğluşun nasıl büyüdümü ;) Allah mutluluğunuzu daim eylesin...

Uzun bir aradan sonra tekrar gelip bize bilgi vermen beni sevindirdi açıkcası:) Eiminim ki zor günler yaşamışsınızdır ama dediğin gibi o kötü günler geride kaldı.. Geçmişe bir sünger çekip önününe bakmanız en güzeli olacaktır Bu arada oğluşun nasıl büyüdümü ;) Allah mutluluğunuzu daim eylesin...
Evet büyüdü 5 yaşına girecek yakında tarifi imkansızdı gerçekten yaşadıklarımın şimdi çok şükür hayatımıza daha mutlu bir şekilde devam ediyoruz Rabbim bir daha öyle insanlarla karşılaştırmasın gerçekten ailemden uzağım diye eşimde beni koruyamaz sanıyordu :D:D

Gebelikte Düşük Tehlikesini Arttıran Yiyecekler Hamile Melekler Buraya(önemli) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İlişkiden bir hafta sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı İlişkiden bir hafta sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı
İlişkiye girdikten bir hafta sonra adetim geldi. Hamile olma durumum yok olur mu ?
Soru-Cevap 1
İdrarımda yanma var Enfeksiyon hamile kalmamı zorlaştırır mı İdrarımda yanma var Enfeksiyon hamile kalmamı zorlaştırır mı
Arkadaşlar idrarımi yaparken yanma oluyor kaç gündür bel ağrısı çekiyorum bugünde bu oldu enfeksiyon var galiba yumurtlama gunumede 5 gün var bu sekilde hamile kalamam dimi kadın dogumcuya gitmelimiyim
Soru-Cevap 3
Adetime 1 gün var test yapsam çıkar mı Hamile miyim ? Adetime 1 gün var test yapsam çıkar mı Hamile miyim ?
Merhaba , korunmuyorum adet günüme 1 gün var bu ay farklı olarak akıntılarım çok yoğundu göğüslerimde çok fazla sızlama var şu an kasıklarımda ağrı var biraz, kan testi ne zaman yapmalıyım bunlar gebelik belirtisi midir ?
Soru-Cevap 1
Ella kullandım hamile kalır mıyım Ella kullandım hamile kalır mıyım
Merhabalar erkek arkadaşımla adetime 7 gün kala birlikte olduk. İçime boşaldı. İlişkiden 1 saat sonra Ella hapı kullandım. Hapı kullandıktan 3 gün sonra adet sancısı ile kahverengi lekelenmeler( sildiğimde kan çıkıyordu) yaşadım. İlişkiden 5 gün...
Soru-Cevap 1
Gebelikte Düşük Tehlikesini Arttıran Yiyecekler Hamile Melekler Buraya(önemli) Gebelikte Düşük Tehlikesini Arttıran Yiyecekler Hamile Melekler Buraya(önemli)
gebelikte düşük tehlikesi,gebelikte düşük tehlikesi ne zaman biter, Hamiş melekler işte gebelik döneminde düşük tehlikesini arttıran...
Gebelik 0