1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Hande Yener Eurovision gitmek istiyor

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  hande yener Eurovision 2012 Eurovision yarışması hande yener haberleri burada arkadaşlar. Hande Yener Teşekkürler albümünü geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkarmıştı. Hem giyimi, hemde müziğiyle iddialı olan Hande Yener Eurovision da yer almak için yetkililere seslendi. 2011 Eurovision Yüksek Sadakat yenilgisinden sonra 2012 Eurovision Hande Yener zaferi olurmu bilinmez ama Hande Yener bu iddialı ve kendinden emin tavırlarıyla başarıyı yakalaması pekte zor olmaz diye düşünüyorum şahsen:)
  < Konu Resmi..>  Eurovision’a gitme isteğini yineleyen Hande Yener, bu kez her zamankinden iddialı konuştu: “Gidersem birinci olurum!”

  Yetkililere seslendi


  Hande Yener, geçtiğimiz gün konuk olduğu “Mehmet’in Gezegeni”nde Eurovision’a katılma isteğini yineledi. Programda Mehmet Akbay’ın sorularını yanıtlayan şarkıcı, müzikal kariyerinde en çok yapmak istediği şeylerden birinin Eurovision’da Türkiye’yi temsil etmek olduğunu belirtip TRT yetkililerine seslendi:
  Dünyayı etkileyebilirim

  “Eurovision şarkı Yarışması’nda ülkemi temsil etmek istiyorum. Katılırsam birinci olarak döneceğime de inancım tam... Sound’umla, kıyafetimle, şarkımla, şovumla çok iyi hazırlanacağım. Eurovision yetkililerine çağrımdır; dünyayı etkileyecek kalitede bir şov hazırlayabiliriz.”


   
Hande Yener Eurovision gitmek istiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hande Yener Eurovision Adaylığını Açıkladı

  Hande Yener Eurovision Adaylığını Açıkladı

  Tıpkı belediye başkanlık seçimleri gibi bu işin de adaylık yoluyla yapılması gerektiğini söyleyen Yener, 'Gelecek yıl Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmak için adaylığımı açıklıyorum. Ben ne savaşlar verdim. Hepsinin üstesinden geldiğim gibi bu yarışta da galip yine ben olurum. Ok yaydan çıktı' dedi. Birincilik için iddalı konuşan çılgın popçu, 'Türkiye'nin Eurovision'da birinci olmasını...
 2. Hande yener TV

  Hande yener TV

  Hayranlarının Hande Yener´e ait konserler, klipler, kamera arkası görüntüler özetle Hande Yener´in müzikal hayatına dair her ayrıntıyı izleyebileceği ´Hande Yener TV´´nin 30 Temmuz´da yayın hayatına başlayacağı açıklandı. ´Hande Yener TV´ ile AVEA kullanıcıları cep telefonlarından hayranı oldukları sanatçıyı oturdukları yerden takip etme ayrıcalığını yaşayabilecekler... Aylardır büyük...
 3. Hande Yener Dön Bana Sözleri istiyorum

  Hande Yener Dön Bana Sözleri istiyorum

  Kızlar aranızda Hande Yener hayranları var ise benim gibi bu sayfaya bekliyorum ve sizden de Hande Yener Dön Bana Sözleri yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş