Hangi Takımı Tutuyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atatürk hangi takimi tutuyordu

atatürk hangi takimi tutuyordu

atatürk hangi takımı tutuyordu ceza hangi takımlı ceza takımı tutuyor mustafa kemal atatürk tutuyordu takimi Atatürk Hangi Takımlıydı? "Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika...
  2. Hangi takımı tutuyorsunuz?

Hangi takımı tutuyorsunuz?

Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda tuttuğumuz takıma oy veriyor ve kimlerin hangi takımdan olduğunu öğreniyoruz :) Dört büyük takımdan hangisini tutuyorsunuz hadi oylayında görelim takımınızı arkadaşlarım :)
  3. Hangi ünlü hangi takımı tutuyor?

Hangi ünlü hangi takımı tutuyor?

Hangi ünlü hangi takımı tutuyor? Hangi sanatçı hangi takımı tutuyor? Bir misafirimiz merak etmiş ve bize sormuş "acaba bu ünlüler hangi takımı tutuyor?" diye bu soru üzerine elbette ki biz de meraklandık ve bu konuda bir araştırma yaptık. İşte size hangi ünlü hangi takımı tutuyor öğrenin Melek'ler; İşte sanat dünyasının ünlü isimlerinin tuttuğu takımlar.. Özcan Deniz Tuttuğu...
  4. doğukan manço hangi takımı tutuyor

doğukan manço hangi takımı tutuyor

Doğukan mançoya bayılıyorum Acaba kendisi hangi takımlı,yarışmada onu destekliyorum :)

Sayfayı Paylaş