1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.135
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113

  Hangi Türk Ünlü Hangi Hayvanı Besliyor

  Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  kedi besleyen ünlüler türk ünlüler ve köpekleri kedisi olan köpeği olan türk ünlülerin köpekleri < Konu Resmi..>
  Sezen Aksu'nun çok sevdiği 'Golden Retriwer' cinsi köpeği Cano'yu kaybetmesi, magazin dünyasının hayvansever diğer ünlülerini akla getirdi. Kimi evinde kedi, kimi köpek, kimi de her ikisini besliyor...

  Ajda Pekkan: Ünlü sanatçının Ice isimli kedisi, Charlies isimli köpeği var. Kedisinin ve köpeğinin fotoğraflarını cep telefonunda taşıyan ve onları çocukları gibi seven Pekkan'ın sayısız sokak kedisi de var.


  HER YERE ONUNLA
  Sertab Erener: İki yıl önce, kimsesiz sokak hayvanlarının farkına varmamız amacıyla düzenlenen 'Kalbimiz Sokakta Atıyor' kampanyasına gönüllü olarak katılmıştı. Sevilen sanatçı, çok sevdiği köpeğini tıpkı Sezen Aksu gibi minübüsüyle konserlerine götürüyor.

  KÜRK ÖZÜRÜ

  Tarkan: Megastar bir albüm kapağında verdiği kürklü pozlarla hayvan haklarını koruyan PETA'nın tepkisi çekmişti. Bunun üzerine özür dileyen Tarkan, "Beni tanıyan herkes hayvanlara olan düşkünlüğümü bilir" demişti. Ünlü sanatçının, çiftliğinde beslediği hayvanların yanı sıra evinde de kedisi var.

  O DA YAS TUTTU

  Cem Yılmaz: Ünlü komedyen köpekleri çok seviyor. Bebekliğinden itibaren beslediği ve 'İnu' adını verdiği Buldog cinsi köpeğini iki yıl önce kaybetti. Yılmaz bu beklemediği ani ölüme çok üzülmüş ve kendini 3 gün eve kapatmıştı.

  İKİ KURDU VAR

  Candan Erçetin: Wolf ve Lolla isimli iki kurt köpeği ile Eros adında bir golden retriever köpeği besliyor. Ofisinde de bir kedisi, kangal köpekleri ve bir kuşu bulunuyor. Hayvan hakları konusunda çok hassas olan sanatçı, "Sokak hayvanlarına işkence edilen günleri geride bıraktığımız için çok mutluyum" diyor.

  KÖPEĞiYLE ÖZDEŞLEŞTi

  Tayni isimli köpeği adeta şarkıcıyla özdeşleşmiş durumda. Bir dönem Serengil ile şarkıcı Gülben Ergen arasındaki polemiğe de konu olmuştu. Gülben "Seren konuşacağına köpeği bana cevap versin" deyince, Serengil, "Köpeğime Gülben'i sordum. 'Hav! Hav! Hav!..' O anlar!' dedi" diye cevap verdi.

  CANO iÇiN SÖYLEYECEK

  Sezen Aksu, talihsiz şekilde kaybettiğ köpeği Cano'nun yasını tutarken bu akşamki konserini ertelemekten vazgeçti. 11 yıl aradan sonra Cano'suz ilk konserini verecek olan sanatçının, arabada üç gün unutulan köpeğinin başına gelenlerle ilgili olan bitene hala bir anlam veremediği ve sık sık ağladığı belirtiliyor.

  Engin AYTAŞ - Bugün   
Hangi Türk Ünlü Hangi Hayvanı Besliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Eğer Hayvan Olsaydınız Hangi Hayvan Olmak İsterdiniz

  Eğer Hayvan Olsaydınız Hangi Hayvan Olmak İsterdiniz

  Eğer Hayvan Olsaydınız Hangi Hayvan Olmak İsterdiniz ?????
 2. Hangi hayvansınız tıklayın öğrenin :)

  Hangi hayvansınız tıklayın öğrenin :)

  bugün hangi hayvansınız oyunu hangi hayvansınız bugün hayvansın oyunu siz Hangi Hayvansınız? Bana kedi çıktı vallahi bildi :D
 3. hangi hayvanın yavrusu olmaz

  hangi hayvanın yavrusu olmaz

  hangi hayvanın yavrusu olmaz bilenler varsa cevabını yazsın bizde öğrenelim.
 4. Hangi ünlü hangi takımı tutuyor?

  Hangi ünlü hangi takımı tutuyor?

  Hangi ünlü hangi takımı tutuyor? Hangi sanatçı hangi takımı tutuyor? Bir misafirimiz merak etmiş ve bize sormuş "acaba bu ünlüler hangi takımı tutuyor?" diye bu soru üzerine elbette ki biz de meraklandık ve bu konuda bir araştırma yaptık. İşte size hangi ünlü hangi takımı tutuyor öğrenin Melek'ler; İşte sanat dünyasının ünlü isimlerinin tuttuğu takımlar.. Özcan Deniz Tuttuğu...
 5. hangi ünlüsün

  hangi ünlüsün

  burda hangi ünlü olduğumuz çıkmıyo

Sayfayı Paylaş