Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

haram

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Helal- Haram.Rüyada haram yemek, kişinin malı ile ilgili zararla karşılaşacağına işaret eder.Rüyada haram bir isi yaptigini veya haram yedigini gören kimse, bilmeden bir günah isler ve bu günahtan dolayi çok üzülüp tevbe edecegine isaret eder.

haram konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Haram Geceler

Emrah - Haram Geceler

Aklım başımda değilki Sebebini bilmiyorum Bize nazar değdi inan Adım gibi biliyorum Yar yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Yanıyorum yanıyorum Ah yanıyorum yanıyorum Yar yine bana haram geceler Senin için ağlıyorum Hatıralar gözlerimde Dalıp dalıp gidiyorum Acımasız derterimle Yapayalnız yaşıyorum Yar yine başım belalarda Senin için ağlıyorum Yanıyorum yanıyorum Ah yanıyorum...
  2. Haram ve helal

Haram ve helal

haram ve helal Gencin birisi Kâbe'de hep, "Ey dogrularin yardimcisi olan Allahim, ey haramdan sakinanlarin yardimcisi olan Allahim, sana hamdü sena ederim" diye dua eder. Bu durum herkesin dikkatini çeker. Birisi, (Neden hep ayni duayi yapiyorsun, baska bir sey bilmiyor musun?) der. O da anlatir: -7-8 sene önce yine Kâbe'de iken içi altin dolu bir torba buldum. Tam 1000 altin...
  3. Neden haram var

Neden haram var

Hayatımızı karanlık yerine aydınlatmak sadece bizim elimizde karanlıkta kaybolmak yerine aydınlıkta korkmadan yolunu görerek yüremek en güzeli meleklerim Bir barajdan parmak kadar su sızsa, baraj yıkılır, haramlar da helal dünyamıza sızan zehirdir. Peygamberlerin vasıflarından biri de 'ismet'tir. Yani maddî-manevî temizlik... Bütün peygamberler evvelâ haramlardan tamamen uzak kalmışlardır....
  4. Kürtaj haram mı

Kürtaj haram mı

Kürtaj harammıdır ? bununla ilgili bir paylaşımızın varmı. Kürtaj yaptırmak caiz midir islama göre açıklarkanız sevinirim.
  5. Haram !!!

Haram !!!

Merhaba hanimlar. SIkintili bir dönemdeyim dertlesmem paylasmam lazim. Esim bi süredir bana borsadan bahsediyodu. O kadar cok karsi ciktim tavrimi belli ettim asla dedim ama dinlemedi. Bugün bi miktar birikimimizi borsaya yatircagina söyledi. Lopoca diye bi yerden hisse alacagini söyledi. Artik yoruldum hic bsy demedim ve internette arastirmaya basladim. Borsa degil bi oyun cikti bu dedigi...

Sayfayı Paylaş