1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  harem ağası

  Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Rüyanizda bir sarayda veya bir konakta oldugunuzu ve bir haremagasi ile karsilasip konustugunuzu gör-mek, mahkemedeki bir isinizden dolayi bir cezaya çarpilacaginiza veya vergi borcunuzdan dolayi bir hacizle karsilasacaginiza isa-rettir. Ibni Sirin'e göre; rüyasinda harem agasi görmek, hayir ve iyi-lige delalet eder. Rüyada bir harem agasinin kendisine bir haber getirdigini görmek o seyin aynen haber verildigi gibi çikacagina, bir harem agasinin evine veya odasina girdigini görmek, bekledigi bir isinin olacagina , harem agasinin kendisine bir sey verdigini görmek, rizkinin ve malinin artacagina delalet eder. Bütün yo-rumcular rüyada siyah ve beyaz harem agasi görmenin daima hayra yorulacaginda birlesmektedirler.

   
harem ağası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Osmanlı'da Harem

  Osmanlı'da Harem

  osmanlıda harem teşkilatı osmanlı hareminde en yüksek mertebe iki haremin hizmetçisi osmanlıda harem hayatı osmanlı dairesi Soru: Batılı bir kısım yazarların Harem’le ilgili kitapları hakkında neler söylenebilir?Bunlar gerçekleri yansıtıyor mu? Batılı bir kısım yazarların Hare’le ilgili kitapları , erotik romanlar gibidir ve tamamen hayali olan sahnelerle doludur.Burada Kitaplarda ki hayal...
 2. harem

  harem

  Eğer rüyanızda bir harem kurduğunuzu görürseniz, boş işler için zaman harcayacaksınız demektir. Bir kadın kendini cariye olarak görürse, yasa dışı zevkler almaya ve evli erkeklerle birlikte olmaya yatkın olacak demektir. Rüyada harem görmek gizlilige yorumlanir. Rüyasinda kendisini bir haremde görmek, bazi sirlari olup bunu bir dostuna anlatacagina delalet eder.
 3. ünlü şovmeni “hıyar ağası” seçtiler!.

  ünlü şovmeni “hıyar ağası” seçtiler!.

  P { margin: 0px; } Bu yaz festival yazı olacak… Kiraz, üzüm, kayısı, hıyar, karpuz ve domates festivallerine bu yaz ünlü yağacak… Bu festivallerden biri de hıyarı ve domatesiyle ünlü Çaltı da yapıldı… Okan Karacan’ın sunuculuk yaptığı Çaltı’daki domates ve hıyar festivalinde bol bol hıyar ve domates tüketilip dağıtılırken Okan Karacan da Belediye Başkanı tarafından enteresan bir unvanla...
 4. Isabella'nın Haremle Tanışması

  Isabella'nın Haremle Tanışması

  Hürrem Sultan nedeniyle gerginlik de olsa prensesin hareme olan tepkisi çok güldürdü. daha neler olcak kimbilir. Hürremin yerinde olmak hiç istemezdim.
 5. Hare Sürel Kimdir Biyografisi

  Hare Sürel Kimdir Biyografisi

  Hare Sürel Kimdir Biyografisi hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş