Harun Kolçak - Elimde Değil (Bendeniz Düet)

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Harun Kolçak - Elimde Değil (Bendeniz Düet)
bendeniz düetleri bendeniz ne olur gitme ne olur gitme yapamıyorum yapamıyorum Yalnızlığa alıştım ben Hiç yoktun sanki önceden
Her şey sona erdi bak

Unuttum sevgileri Bu kalbe yeniden sev diyemem
Biliyorum yanlış yoldayım
Yine sevdanın koynundayım
Unutmuştum böylesine
Dayanılmaz sarsıntıları
Sana mahkumum farkındayım

Anlasan da farketmez Adı böyle aşk affetmez
Yüreğin unutmaz beni
Kaçsan da aşk terk etmez
Ne olur gülme gülme yapamıyorum
Elimde değil seviyorum
Ne olur gülme gülme yapamıyorum
Elimde değil seviyorum

Harun Kolçak - Ölürüm Elinde hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi? Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi?
HARUN KOLÇAK 'İLLUMİNATİ' TARİKATI ÜYESİ Mİ? Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze programında seyircilerden gelen "Illuminati"...
Magazin 1
Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun
Bu konu; Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Pop müziğin önemli ismlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Vazgeçilmez şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak - Bana Ellerini Ver Harun Kolçak - Bana Ellerini Ver
Belki sürecek, ömür boyu Bilmiyorum Belki de sona erecek Olsun seviyorum Bana ellerini ver Rüya olsa bile değer Yalnızım ve korkuyorum Saçlarımı okşa yeter Yıllar birer birer Eskiyerek değiştiler Oysa bir zamanlar Çocuk gibi masum ve...
G-H Harfli Şarkılar 0
Harun Kolçak - Ölürüm Elinde Harun Kolçak - Ölürüm Elinde
Ateşin geliyor odama Yanıyor içim yatağım bedenim Dargınım uykulara Sana tutkun hislerim Alıp beni kollarına Uçur gidelim engelsiz düşlere Yalnız biz olalım sahipsiz o gecelerde Yetmiyor bu sevdalar Tutuşan kıvılcımlar Doymuyor kalbim sevmeye...
G-H Harfli Şarkılar 1