Harun Kolçak - Günahlar

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Harun Kolçak - Günahlar
harun kolçak günahlar Bir anda Gidiyorsun sandım
Sakın yapma bunu

Zamansız Sensiz kalamaz
Bu dünya
Çekip gitme apansız
Güneş sen olmadan
Doğamaz
Yağmur bile

Yağmamalı Fırtına sensiz
Kopamaz
İnsanız
Hatalar olmalı
Ayrılmak
Hiç kolay değil
Biliyorum
Bir daha olamaz
Benim sevdiğim
Bunu yapamaz
Sevdiğim canım
Bebeğim benim
Günahlar olsun
İkimizin

Harun Kolçak - Günahım Boynuna hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi? Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi?
HARUN KOLÇAK 'İLLUMİNATİ' TARİKATI ÜYESİ Mİ? Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze programında seyircilerden gelen "Illuminati"...
Magazin 1
Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun
Bu konu; Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Pop müziğin önemli ismlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Vazgeçilmez şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bana Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözlerini yazın.
Soru-Cevap 1
Harun Kolçak - Günahım Boynuna Harun Kolçak - Günahım Boynuna
Fikrinden dönüp de kapımı çaldığın gece Gözlerim şaşkın ama kızgınsa dert etme Eh ben de sonuçta yaralı garip bir kuşum Çok sürmez biraz nazımı çek aguşum Hayırdır umarım gelişin çabuk olmasın gidişin Bir daha dayanamam canım sen daha pek...
G-H Harfli Şarkılar 0