Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi?

renesme

Aktif Üye
Üye
#1
Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi?
[h=1]HARUN KOLÇAK 'İLLUMİNATİ' TARİKATI ÜYESİ Mİ?[/h]
[h=2]Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze programında seyircilerden gelen "Illuminati" sorusu, ünlü pop müziği sanatçısı Harun Kolçak'ı sinirlendirdi...[/h]Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze programı, pop müziğin güçlü seslerinden Harun Kolçak ve diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nu ağırladı.
Harun Kolçak programın ilerleyen dakikalarında izleyicilerden gelen soru karşısında ise fena patladı.

Kenan Erçetingöz, bir izleyicinin Harun Kolçak'ın boynunda yer alan kolyeyi merak ettiğini ve ne anlama geldiğini sordu. Kenan Erçetingöz sorunun içeriğini daha da açtı ve Harun Kolçak'a 'İlluminati' tarikatına üye misin' dedi.

Bu soru karşısında şaşıran Harun Kolçak, 'İlluminati hakkında konuşmak için önce Haçlı Seferleri'ne ve Hz. Süleyman'ın tapınağında nelere rastlandığını araştırsınlar, sonra karşıma İlluminati ile çıksınlar ' diye konuştu.
Harun Kolçak'ın tepkisi karşısında Kenan Erçetingöz 'Bu soruya neden bozuluyorsun, açıklarsın' karşılığını verdi.
BEN HADDİNİ BİLEN BİR ADAMIM


Haddini bilen ve bilmediği konuda susan bir adam olduğunu belirten Kolçak, ' Pat diye İlluminati denmez. Önce sembolizmi çözeceksiniz. Bu herşeyi gören rabbin gözüdür. Ben bu kolyeyi 15 yıl önce Almanya'dan aldım. Öyle bir bağlantı ile ilgili haberim de yoktu. Lütfen Haçlı Seferleri ve Hz. Süleyman'ın tapınağında neler görmüşler ve Vatikan'a karşı tavır almışlar bunları öğrensinler sonra bana İlluminati yakıştırması yapsınlar' dedi.
SÜPRÜNTÜ BİLGİYLE HEDEF GÖSTERİLMEZ

Anlamını bilmeden insanlara yapılan yakıştırmalara kızdığını belirten Harun Kolçak, ' Bana İlluminati diyebilirler farketmez. Bir insanın bilmediği bir konuda ve sürpüntü bilgiyle hedef göstermesi ve yargılaması benim hoşuma gitmiyor' diye konuştu.
Daha önce de buna benzer bir yakıştırmaların yapıldığı belirten Harun Kolçak, tartışmaın sonunda kameralara İlluminati işareti yaptı. 
  Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun
Bu konu; Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Pop müziğin önemli ismlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Vazgeçilmez şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bana Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözlerini yazın.
Soru-Cevap 1
Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri
Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözleri Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözü Pop müziğinin önemli isimlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Kaybetmem şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü
Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü istiyorum arkadaşalr bayılıyorum ben bu şarkıya
Soru-Cevap 1

Benzer Konular