1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hatim indirmek

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada kendinizi hatim indirmis olarak görmek, günahlarinizdan siyrildiginiza, bir kere daha tövbe ve istigfar etmeniz gerekecegine, ibadete devam ederek sünnetleri de kaçirmamaniza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hatim okudugunu gören kimsenin dini inançlari saglamlasir. Kur'ani okumayi, bilmiyorsa Kur'an ögrenmeye isaret eder. Bazi tabircile rüyada hatim okudugunu gören bir insanin, kötü aliskanliklanndan kurtulacagini söylerler.

hatim indirmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yükü indirmek

Yükü indirmek

Rüyada insanin veya hayvanin arkasindan yük indirmek, rüyayi görenin bildigi veya bilmedigi kimseye sadaka ve ihsanda bulunmasina isarettir.
  2. hat sanatı

hat sanatı

Arapça'da çizgi ya da bir satır yazı anlamına gelen hat sözcüğü, bugün Arap harfleriyle yazılmış güzel el yazısı karşılığı olarak kullanılmaktadır. Hat; güzel yazi sanati olup, yazarlarina hattat denir: Kûfî, Sülüs, Nesih, Muhakkak, Reyhânî, Tevkî', Icâze, Ta'lik, Divânî, Celi, Rik'a, Ma'kili dâhil, bin kadar çesidi vardi. Halicilik, kumasçilik, dericilik, ciltçilik, kitapçilik, tezhipçilik,...
  3. çöpçatan hattı

çöpçatan hattı

çöpçatan hattı Evet, bekarlık furyası var forumda. herkesin derdi aşk meşk olmuş. size yardım etmeye karar verdim. Benim Esra Erol 'dan ne farkım var?:piha: Şimdi evlenmek isteyenler bana ne istediklerini yazacaklar. esmer olsun, kaslı olsun vs.. ben de uygun adayı bulup burada size foto. sunu koyacağım. sonra da sizin ilişkinizin gidişatını resimlerle takip edeceğiz. adayları...
  4. Hangi hattasınız???

Hangi hattasınız???

Hangi telefon hattını kullanıyorsunuz??? Ben Avea..............
  5. ücretsiz film indirmek istiroyum

ücretsiz film indirmek istiroyum

merhaba pcme ücretsiz film indirip izlemek istiyorum çünkü netimiz kotalı olduğu için direk izleyemiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz hangi sitelerden ücretsiz indirebilirim yada hngi programla indirrebilirim

Sayfayı Paylaş