havlu kenarı örnekleri seç beyen ör :)

M

Misafir

Forum Okuru
havlu kenarı örnekleri seç beyen ör :)
havlu kenarı örnekleri harika havlu kenarı örnekleri havlukenarıörnekleri eski kenari ornekleri 2010 Birbirinden güzel ve el emeği verilerek hazırlanmış harika havlu kenarı modellerimiz geldii :) < Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> < Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> < Konu Resmi..>

fırtına

Yeni Üye
Üye
Cevap: havlu kenarı örnekleri seç beyen ör :)
canım kimse msj atmamış ben atayım dedim :D modeller çok güzel fakat eski ipten örülmüş sanırsam öyle geldi bana yeni ipten olsa daha bi şık görünürdü ama yinede çok güzeller paylaşımın için sağol :) (yoksa bunlar senin çeyizinden mi yaşınıda bilmiyorum ama :D şakasına diyorum kırılmazsın umarım) :D

2016 En yeni havlu kenarı modelleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Çeyizlik boncuklu pullu havlu kenarı örnekleri Çeyizlik boncuklu pullu havlu kenarı örnekleri
Milli kültürümüz de yer alan çeyiz hazırlığı, illere ve yörelere göre farklılıklar gösterse de eskiden beri süregelen bir gelenek haline gelen çeyiz, el emeği göz nuru modeller ile çeyiz sandıklarının demirbaşı olarak yer alıyor. Örgü işi ve el...
Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri 0
Yeni havlu kenarı örnekleri Yeni havlu kenarı örnekleri
Havlu modelleri lavabolarda ve banyolar da mutlaka bulunması gereken el ve yüz kurulanmasın da ihtayaç olan ürünlerdir. Özellikle havlu kenarına uygulanan işlemeler, dantel ve nakışlar çeyiz hazırlığın da bulunanların büyük beğenisini kazanarak...
Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri 2
Havlu Kenarı Örnekleri Çeyizlere Girmeye Aday Modeller Havlu Kenarı Örnekleri Çeyizlere Girmeye Aday Modeller
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri- Gerek yaşadıkları alanları gerekse kendilerini süslemeye alışkın olan biz kadınlar geçmişten günümüze gelene kadar bu gelenek böyle devam etmiştir. Süsleme amaçlı yapılan el işlerinden biri olan iğne...
Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri Marifetli Ellerden Çıkma Örnekler Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri Marifetli Ellerden Çıkma Örnekler
Çeyizlik havlu kenarı modelleri en güzel örneklerini yepyeni modelleri yazımızın içeriğinde görebileceksiniz. Hanımlar tam da düğün mevsimi ya hani biz de bu yönde sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Örneğin çeyizde bulunması gereken...
2016 En yeni havlu kenarı modelleri 2016 En yeni havlu kenarı modelleri
Çeyiz sandığı hazırlamak bir türk geleneğidir.Gelin adayının iftihar sebebidir.Bir çeyiz sandığının olmazsa olmazlarından biride havlulardır.Çok şık bir şekilde dizayn edilmiş havlu kenarları çeyiz sandığını süslemektedir.Havlu kenarlarında...
Örgü, Dikiş & Nakış 1