1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  havuzlu süpürge

  Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Sinbo’dan havuzlu süpürge < Konu Resmi..>
  Özellikle toza karşı alerjisi olanlar ve astım hastaları için büyük rahatlık sağlayan Sinbo SVC 3414 torbasız elektrik süpürgesi, su ile kaplı toz hanesi ile tozların dışarıya uçuşmasını önlüyor. Hepa filitre özelliği ile sadece temizlenmiş havanın dışarıya çıkmasını garanti ediyor.

  Islak emiş özelliği de bulunan Sinbo SVC 3414’ün su tankı ayrılabiliyor. Böylece temizlemesi de oldukça kolay. 5 litre kapasiteli su tankı uzun süreli kullanım avantajı sunuyor. Yüksek emiş gücünün yanı sıra 8.2 m. çaptaki esnek hortumu ile geniş mesafelerde yüksek performanslı temizlik sağlıyor.
  Gizli taşıma kolu bulunan Sinbo SVC 3414 torbasız elektik süpürgesi, ergonomik tasarımı ve siyah rengiyle oldukça şık bir görünüme sahip.

  Türkiye genelinde geniş servis güvencesi ile satışa sunulan tüm Sinbo ürünleri 2 yıl garantiye sahip


   
havuzlu süpürge konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. havuzlu oda

  havuzlu oda

  Rüyada içinde havuz bulunan odayi görmek, rahatliga, ihtiyaçlarin giderilmesine, iyi bir ese isaret eder. Yahut tehlikesi az büyük bir memuriyete veya kaynagi yakin ve kolay bir ilme, misafir için korku ve kederden salim olan yola, sadik ve dindar çocuga, tabiatina uygun hizmetçiye, artan ve kazanç saglayan mala isaret eder.
 2. Süpürge / süpürmek

  Süpürge / süpürmek

  rüyada toz süpürmek ruyada toz supurmek rüyada evin önünü süpürmek yerleri süpürme oyunları ev süpürme oyunları Hizmetçiye; Sert olanı itaatsiz, yumuşak olanı itaatkar hizmetçiye, Ev süpürmek zengin için mal eksilmesine ya da yoksulluğa, evdeki hastanın vefatına yahut ev taşınmaya ya da bazı eşyaları elden çıkarmaya; Birinin evini süpürmek, oradan mal elde etmeye delalet eder.
 3. Süpürge

  Süpürge

  Bir kadının süpürge ile evini veya bir yeri süpürmesi, çok güzel bir şekilde yorumlanır. Bir kadının süpürge ile bir yeri süpürmesi, çok mutlu olacağına ve rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada süpürge, işleri kolaylaştıran biri olarak yorumlanır.Rüyada görülen süpürge, eger sert olursa itaatsiz, yumusak olursa itaatkar bir hizmetçiye isarettir. Rüyada evini süpürge ile süpürdügünü...
 4. Havuzlu banyolar

  Havuzlu banyolar

  havuzlu banyolar MUTFAK VE ANYO TASARIMLARIYLA ÜNLÜ MARKA KASCH'DAN BİR YENİLİK BAKALIM BEGENECEK MİSİNİZ KİM İSTEMEZKİ BANYOSUNDA KÜÇÜK BİR HAVUZ NEDEN OLMASIN :ehi:
 5. Süpürge çalısı

  Süpürge çalısı

  süpürge çalısı çalı süpürgesi bitkisi süpürge çalısı, bitkisi, çeşitleri, çiçeği Bir çok hastalığa iyi gelen süpürge çalısı bitkisi hakkında muhteşem faydalı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Fundagillerdendir ve çiçekleri kırmızımtırak mor, çan şeklinde bir bitkidir. İşlenmemiş topraklarda yetişir. Çalı görünümünde, süpürge çalısı da denilen bu bitkinin kökünden...

Sayfayı Paylaş