Pembe lekelenme yaşayan kadınlar bu üstüne görme mi ?

Elanur81

Yeni Üye
Üye
Pembe lekelenme yaşayan kadınlar bu üstüne görme mi ?

Pembe lekelenme yaşayan kadınlar bu üstüne görme mi ?​

Mrhba Iyi aksamlar buraya yeni katildim 8 aylik evliyim esimle cocuk yapmaya karar verdik adetim düzenli yumurtlama günümde iliskiye girdik 20 haziranda adet olmam gerekiyordu 21 haziranda oldum fakat normal adet kanamasindan cok farkliydi ilk pembe leke seklinde geldi sonra kayboldu 2ci gün kirmizilasti bugin 3cü günüm ve kesildi normalde adet oldugum ilk günü cok sancim olurdu ve 6-7 gün sürerdi ama bu sefer ilk defa 3 gün sürdü ve hic agrim olmadi, normal adet kanamasimi gecirdim yada üstüne mi gördüm cevaplarnz icin simdiden tskrler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım Pembe lekelenme yaşayan kadınlar bunları aşağıdaki konuda anlattılar ve meleklermekani.com uzmanları tarafından, yönelttikleri sorularına cevaplar buldular.

Bu konuları inceleyin sorunuz var ise tekrar bize dönüş sağlayın. Bu arada sadece pembe lekelenmeye bakarak hamilemiyim diyemeyiz.

Şimdi farkettim bir de siz hamilelikte üstüne görme ile ilgili soru sormuşsunuz. Üstüne görme nedir üstüne görme yaşayan kadınların yorumları hepsi aşağıdaki başlıklar altında toplanmıştır. Lütfen kontrol ediniz inceleyiniz.

Geri