Hayalimizdeki Evi Dekore Ediyoruz

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Hayalimizdeki Evi Dekore Ediyoruz
dekore edilmiş evler dekore edilmiş ev modelleri güzel evler en güzel kompakt vitrin

Burada herkes hayalindeki evi döşesin, beğendiği oturma gruplarını, istediği mutfağın tarzını anlatsın, resimlerle göstersin... Mutlaka koymalıyım dediğiniz bir halı mı var? Yoksa tasarımlarını çok beğendiğiniz daimi markalar mı tercihiniz? Ya küçük detaylar? Bu odayla hangi renk uyum sağlar?

Hadi herkes yaratıcılığınız çalıştırsın ve hayalindeki evi dekore etsin. :clapping:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ce: Hayalimizdeki Evi Dekore Ediyoruz

Bu tarz koltukları seviyorum.

Bu Koleksiyon'dan... Sambia. Tasarımı , Studio Kairos...

Studio Kairos.jpg

Bu da farklı bir renkte aynı tasarım

Bu takım benim zevkimi yansıtıyor gerçekten. Koleksiyon'un tasarımlarını oldum olası beğenirim...

Studio Kairos Koleksiyon için birçok oturma grubu tasarısı var. Aralarında en beğendiklerimden biri bu...

Oturma grubunun sehpası da bu şekilde olabilir.

Benim ıvır zıvırlara düşkünlüğüm ve ufak eşyalar medeniyetim ve kalabalığım için çok uygun bir tercih :)

domino koltuk takımı.jpg

Tasarımcısını bilmiyorum, ürün Koleksiyon'un. En son resim benim de dekorasyonumla paralellik taşıyor... Bu arada ürünün adı Domino...

Vitrinlerden hoşlanmıyorum ama multifonksiyonel bir kompakt vitrin işe yarayabilir, koltukların ağırlığını kaldıracak ve ortama hareket katacak devasa bir detay olarak da görebiliriz ;)

Çok sevdiğim Kairos tasarımlarından biri daha gelsin..

Kairos tasarımları.jpg

Büyük de olsa ortamı boğmayan, minimalist bir havası olduğunu söyleyebileceğimiz bu arkadaşımızı dekore edilmiş bir salonda görelim:

Varyasyonlar yapamaz mıyız hani daha işlevsel olsun diye derseniz

Detaylar hoş ve ince...

Mesela dedim. Sadece bir fikir. Bunu oturma odalarında daha rahat kullanabiliriz... :)

Cevap: Hayalimizdeki Evi Dekore Ediyoruz

hepsi çok güzeller teşeşkürler vitrin konusundaki fikirlerinize katılıyorummm harkia hepsii

bence benim evimde az eşya olmalı,çok sade ama bir o kadar da şık olmalı,ama en önemlisi teras ve bahçe ,bir kaç örnek vermek isterim

salon olarak düşündüğüm dekor

oturma odası

yatak odası

mutfak

çocuklar için fazla yer kaplamayan dizaynlar

ve benim için en önemlisi tera ve bahçe

Geri